facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

danuta

      Nagrodzeni w konkursie plastycznym pt. "MOJA RODZINA I JA"  w ramach Festiwalu Twórczości Artystycznej PRZEDSZKOLAKÓW.

Lista laureatów XI Konkursu Plastycznego Przedszkolaków „MOJA RODZINA i JA"

      W dniu 25 maja 2023 roku w siedzibie Centrum Kultury i Sportu w Postominie jurorzy w składzie Marek Leśniewski Dyrektor CKiS, Danuta Rąpalska – Wice Przewodnicząca Rady Gminy w Postominie wyłonili laureatów konkursu plastycznego „MOJA RODZINA I JA".

 

      W tegorocznym konkursie prace złożyli przedszkolaki z: Szkoły Podstawowej w Postominie, Szkoły Podstawowej w Staniewicach, Szkoły Podstawowej w Pieszcz, Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie

     Laureaci zostaną nagrodzeni w dniu 30 maja 2023r. podczas XI Festiwalu Twórczości Artystycznej Przedszkolaków. Serdecznie zapraszamy!!!

Czytaj więcej: Nagrodzeni w konkursie plastycznym pn. "MOJA RODZINA I JA" w ramach Festiwalu Twórczości...

Plakat Festiwal

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnym XI Festiwalu Twórczości Artystycznej Przedszkolaków. Poniżej załączamy regulamin i karty zgłoszeniowe.

plastyczny2022 5 Large       W dniu 6 czerwca 2022 roku w siedzibie Centrum Kultury i Sportu w Postominie jurorzy w składzie Marek Leśniewski Dyrektor CKiS, Danuta Rąpalska – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Postomino w asyście Marii Lech-Szajner wyłonili laureatów konkursu plastycznego „MOJA RODZINA I JA". W tegorocznym konkursie prace złożyły przedszkolaki z Postomina, Jarosławca i Korlina.Laureaci zostali nagrodzeni w dniu 7 czerwca br. podczas Festiwalu Twórczości Artystycznej.

Czytaj więcej: X Konkurs Plastyczny Przedszkolaków „MOJA RODZINA i JA"

IMG 20190605 093315 Large      W dniu 4 czerwca 2019 roku w siedzibie Centrum Kultury i Sportu w Postominie jurorzy w składzie Marek Leśniewski Dyrektor CKiS, Renata Zielonka – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Postominie oraz Dominika Lesner – instruktor plastyk w asyście Marii Lech-Szajner wyłonili laureatów konkursu plastycznego „MOJA RODZINA I JA".
W tegorocznym konkursie prace złożyli przedszkolaki z: „Akademii Malucha" w Postominie, Zespołu Szkół w Postominie, Zespołu Szkół w Jarosławcu, Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie.

Czytaj więcej: Lista laureatów IX Konkursu Plastycznego Przedszkolaków „MOJA RODZINA i JA"

IMG 2690    W dniu 5 czerwca 2018 r. w Sali wielofunkcyjnej w Postominie po raz kolejny odbył się już VIII Festiwal Twórczości Artystycznej Przedszkolaków. W tegorocznym Przeglądzie wzięły udział przedszkolaki z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z trenu całej Gminy Postomino. Wyłoniono Laureatów każdej kategorii:

Czytaj więcej: VIII Festiwal Twórczości Artystycznej Przedszkolaków - relacja

P1340634 Large     Zapraszamy wszystkich przedszkolaków na jutrzejszy Festiwal Twórczości Artystycznej Przedszkolaków. Startujemy o godz. 10.00 z występami w Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Na scenie Pierwsze zaprezentują się Teatry, Tańce i Zespoły Muzyczne. Poniżej przestawiamy szczegółowy program festiwalu.

Czytaj więcej: VIII Festiwal Twórczości Artystycznej Przedszkolaków „SCENA DLA MALUCHA" POSTOMINO - 05.06.2018 r.

III Miejsce Mikołaj C SP 11 7 lat     W dniu 4 czerwca 2018 roku w siedzibie Centrum Kultury i Sportu w Postominie jurorzy w składzie Marek Leśniewski - Dyrektor CKiS , Jadwiga Czerwińska - Artysta Plastyk oraz Maria Lech-Szajner wyłonili laureatów konkursu plastycznego "MOJA RODZINA I JA". W tegorocznym konkursie prace złożyli przedszkolaki z: "Akademii Malucha" w Postominie, oraz Przedszkolaki z Oddziałów Przedszkolnych ze Staniewic, Pieszcza oraz Postomina. Laureaci zostaną nagrodzeni w dniu 5 czerwca br. podczas VIII Festiwalu Twórczości Artystycznej Przedszkolaków. Serdecznie zapraszamy !!!

Czytaj więcej: Lista laureatów VIII konkursu Plastycznego Przedszkolaków " MOJA RODZINA i JA"

P1340554    W dniu 6 czerwca 2017 r. w Sali wielofunkcyjnej w Postominie po raz kolejny odbył się już VII Festiwal Twórczości Artystycznej Przedszkolaków. W tegorocznym Przeglądzie wzięły udział przedszkolaki z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z trenu całej Gminy Postomino.

Czytaj więcej: VII Festiwal Twórczości Artystycznej Przedszkolaków - relacja

P1210303     Zapraszamy wszystkich przedszkolaków na jutrzejszy Festiwal Twórczości Artystycznej Przedszkolaków. Startujemy o godz. 10.00 z występami w Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Na scenie Pierwsze zaprezentują się Teatry, następnie Zespoły Muzyczne. Poniżej przestawiamy szczegółowy program festiwalu.

Czytaj więcej: Festiwal Twórczości Artystycznej Przedszkolaków 2017