facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

wospsport 2

      Sportowe zmagania podczas tegorocznego Finału WOŚP w gminie Postomino rozpoczęli jednocześnie siatkarze i piłkarze.

     Na sali sportowej w Szkole Podstawowej w Pieszczu odbył się mecz siatkarski pomiędzy gospodarzami z Pieszcza, a drużyną z Rusinowa. Przyjacielska atmosfera wynik zepchnęła na drugi plan. Każdy z uczestników wsparł akcję u obecnych wolontariuszy i spędził aktywnie ten niedzielny poranek.

     W tym samym czasie o godz. 10:00 na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Postominie odbył się Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa ZZPN. Udział w nim wzięło 7 drużyn w tym Wieża II Postomino. Zwyciężyła drużyna z Brukowa Wielkiego.

Czytaj więcej: WOŚP 2024 na sportowo !!!

WOŚP 2024 8      32 Finał WOŚP to już 14 edycja organizowana na terenie Gminy Postomino – przez Postomiński Sztab 3272 mieszczący się w Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Tegoroczna zbiórka odbyła się pod hasłem „Płuca po pandemii gramy dla dzieci i dorosłych" i na terenie naszej gminy zakończyła się wysoką kwotą, łącznie zebraliśmy 81 388,88 zł. W okresie pandemii licytacje prowadziliśmy online, były one pozytywnie odbierane więc i w tym roku zdecydowaliśmy się na tą formę aukcji w piątkowy wieczór (26.01.2024). Wśród wielu przedmiotów i usług licytowaliśmy również kolację z Wójtem Januszem Bojkowskim - kwota jaką otrzymała ta licytacja to 3 600,00 zł. Z całej telefonicznej licytacji uzyskaliśmy kwotę 14 265,00 zł.

Czytaj więcej: Podsumowanie 32. FINAŁU WOŚP w gminie Postomino

Serdecznie zapraszamy na jutrzejsze licytacje, które odbędą się na żywo w Sali Wielofunkcyjnej przy CKiS w Postominie. Lista przedmiotów/usług poniżej.
Oprócz licytacji od godz.

-15.30 - Pokaz karatete Kyokyshin;
-16.30 - Pokaz pierwszej pomocy;
-17.30 - Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Postominie;
-19.00 - Koncert zespolu disco polo „TWO BOYS”

Do tej pory zebraliśmy:
14.262,00 zł z wczorajszej licytacji telefonicznej
6.881,00 zł z zł licytacji na stronie www.wosp.postomino.pl
918.50 zł z zł licytacji na allegro

IMG 7028IMG 7030IMG 7029

9 DNI

     Za 9 dni wielki finał WOŚP Gminy Postomino. Informujemy, iż w tym roku działamy na kilka różnych kanałach. J

ednym z nich jest nowa strona http://www.wosp.postomino.pl, gdzie wrzucamy ciekawe rzeczy/usługi do licytacji . Zapraszamy do udziału w aukcjach.

Dziś natomiast otworzyliśmy licytację na Allegro

TU też gramy
https://allegro.pl/uzytkownik/ckispostomino

Są jeszcze dwa sposoby, aby połączyć się z nami i wesprzeć WOŚP i NASZ Postomiński Sztab.

     W piątek 26 stycznia o godzinie 19.00 licytować będziemy 15 zacnych rzeczy, które otrzymaliśmy od naszych przyjaciół z Gminy Postomino oraz w niedziele w Sali Wielofunkcyjnej od godz. 15.00 przeprowadzimy licytację na żywo. Będzie się działo, będzie gorąco, będzie kolorowo, będzie wesoło i będą licytacje zapraszamy serdecznie !!!

POSTOMIŃSKI SZTAB 3272

Ps. Jeżeli ktoś chce nam przekazać coś jeszcze na licytację zapraszamy – przyjmujemy wszystko.

licytacje

Drodzy przyjaciele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,

W tym roku poza licytacjami „na żywo" w dniu finału, prowadzić będziemy licytacje na NOWEJ stronie internetowej:

http://www.wosp.postomino.pl/

Co 2/3 dni udostępniane będą tam nowe przedmioty/usługi. Aby wziąć udział w licytacji potrzebna jest krótka i prosta rejestracja. Poradzicie sobie z pewnością !!!

Pozdrawiamy i zachęcamy do licytacji !!!

ESKARBONKA POSTOMINO      Zachęcamy do wsparcia Postomińskiego Sztabu WOŚP poprzez wpłatę na naszą eSkarbonkę. Środki trafiają bezpośrednio na konto fundacji, a każda wpłacona kwota zostanie doliczona do podsumowania naszego sztabu.

https://eskarbonka.wosp.org.pl/gokiretule

 

wolontariusz1     Po raz kolejny Gmina Postomino grała dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka odbyła się pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych".

     Po pandemicznej przerwie powróciliśmy do „wspólnego grania" podczas wielkiego finału w sali wielofunkcyjnej Centrum Kultury i Sportu, jednak w piątek 27 stycznia poprowadziliśmy licytacje online. Kwota otrzymana tego dnia ogółem to aż 15 655,00 zł. Najwyżej wylicytowanym przedmiotem, za kwotę 5300 zł była kolacja z Wójtem – Januszem Bojkowskim. Huśtawkę podarowaną przez Sołtysów naszej gminy wylicytowano za kwotę 1 000,00 zł, a fotel ufundowany przez braci Ordon z Marszewa uzyskał kwotę 950,00 zł.

Czytaj więcej: Podsumowanie 31. Finału WOŚP w Postominie

55TYS

Licytacje 3 niedziela 4

PONIŻEJ MAŁA ZAPOWIEDŹ PIERWSZEJ NIEDZIELNEJ LICYTACJI
W SALI WIELOFUNKCYJNEJ O GODZ. 18:00.

Nie może Was zabraknąć!!

Czytaj więcej: Niedzielne licytacje WOŚP - godz. 18:00

licytacje 2 niedziela 10

PONIŻEJ MAŁA ZAPOWIEDŹ PIERWSZEJ NIEDZIELNEJ LICYTACJI
W SALI WIELOFUNKCYJNEJ O GODZ. 17:00.

Nie może Was zabraknąć!!

Czytaj więcej: Niedzielne licytacje WOŚP - godz. 17:00