facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

wolontariusz1     Po raz kolejny Gmina Postomino grała dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka odbyła się pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych".

     Po pandemicznej przerwie powróciliśmy do „wspólnego grania" podczas wielkiego finału w sali wielofunkcyjnej Centrum Kultury i Sportu, jednak w piątek 27 stycznia poprowadziliśmy licytacje online. Kwota otrzymana tego dnia ogółem to aż 15 655,00 zł. Najwyżej wylicytowanym przedmiotem, za kwotę 5300 zł była kolacja z Wójtem – Januszem Bojkowskim. Huśtawkę podarowaną przez Sołtysów naszej gminy wylicytowano za kwotę 1 000,00 zł, a fotel ufundowany przez braci Ordon z Marszewa uzyskał kwotę 950,00 zł.

Czytaj więcej: Podsumowanie 31. Finału WOŚP w Postominie

55TYS

Licytacje 3 niedziela 4

PONIŻEJ MAŁA ZAPOWIEDŹ PIERWSZEJ NIEDZIELNEJ LICYTACJI
W SALI WIELOFUNKCYJNEJ O GODZ. 18:00.

Nie może Was zabraknąć!!

Czytaj więcej: Niedzielne licytacje WOŚP - godz. 18:00

licytacje 2 niedziela 10

PONIŻEJ MAŁA ZAPOWIEDŹ PIERWSZEJ NIEDZIELNEJ LICYTACJI
W SALI WIELOFUNKCYJNEJ O GODZ. 17:00.

Nie może Was zabraknąć!!

Czytaj więcej: Niedzielne licytacje WOŚP - godz. 17:00

licytacje 1 niedziela 1

PONIŻEJ MAŁA ZAPOWIEDŹ PIERWSZEJ NIEDZIELNEJ LICYTACJI
W SALI WIELOFUNKCYJNEJ O GODZ. 16:10.

Nie może Was zabraknąć!!

Czytaj więcej: Niedzielne licytacje WOŚP - godz. 16:10

31 final wosp plakat

rozkład jazdy autobusów WOŚP2

plakat o puszkach stacjonarnych

eskarbonka

W tym roku WOŚP-owe fanty jak również inne podarowane vouchery i przedmioty będzie można wylicytować za pośrednictwem:

  • Licytacji prowadzonych na ALLEGRO (informacje o licytacjach będą udostępniane na stronie www.ckis.postomino.pl);
  • Licytacji online – w dniu 27.01.2023r. (piątek) prowadzona będzie transmisja online na żywo (szczegóły wkrótce);
  • Licytacji prowadzonych w dniu Finału w sali wielofunkcyjnej przy CKiS w Postominie.

     Niezmiennie po terenie gminy rozmieszczone są Puszki Stacjonarne, które można znaleźć m.in. w Urzędzie Gminy, Bibliotece, GPK oraz w sklepach: w Postominie, Pieńkowie, Roninie, Nacmierzu, Rusinowie, Pieszczu, Królewie, Staniewicach, Łącku, Marszewie, Sławsku, Jarosławcu oraz w Restauracji „JACKOWO".

Zachęcamy również do wsparcia postomińskiego sztabu poprzez wpłatę do naszej eSkarbonki:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/2rw7fe

Środki trafiają bezpośrednio na konto fundacji WOŚP, a każda wpłacona kwota zostaje doliczona do rozliczenia naszego sztabu.

Jesteśmy pewni, że wśród mieszkańców naszej gminy są osoby z gorącymi i hojnymi sercami.

     Więcej szczegółów w sprawie Postomińskiego Sztabu nr 3272 znajduje się na stronie internetowej www.ckis.postomino.pl oraz u Marii Lech - Szajner - tel. 59-810-89-23, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

podaruj przedmioty

      Nieodzowną częścią finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, oprócz ulicznej kwesty są licytacje fantów. By te były udane potrzebujemy jak największą ich liczbę. Co ważne, im bardziej oryginalna i wyjątkowa usługa czy przedmiot, tym wyższe kwoty udaje się za nie uzyskać.

     Zachęcamy, zapraszamy, przynoście do nas (Postomiński Sztab 3272 przy Centrum Kultury i Sportu w Postominie) przedmioty, które licytować będziemy podczas 31 Finału WOŚP. O formie licytacji poinformujemy w najbliższym czasie.

     Każdy pomysł na przekazanie fantu na licytację WOŚP jest dobry. Jeżeli jednak macie wątpliwości co do przedmiotu czy usługi, to wcześniej możecie to skonsultować z nami.

     Fant zostanie wyceniony, a organizatorzy finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Postominie zrobią wszystko, by został wylicytowany za jak największą kwotę.

     Przypomnijmy, że w czasie ostatniego Finału WOŚP w Postominie zebrał ponad 115 tyś zł. Zrobimy co w naszej mocy, by podczas 31. Finału było podobnie. Czekamy na Wasze gorące serca.