facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

20220424 110844 Large   Kolejny rajd w tym roku zorganizowany w dniu 24 kwietnia2022 po raz kolejny zaskoczył nas wszystkich pozytywnie. Jeszcze większa radość na trasę wyruszyły 43 osoby. Ekipa uczniów ze Szkoły Podstawowej z Postomina wraz z rodzicami oraz 10 osobowa grupa uczniów pod opieką Pani Edyty Stachowskiej z Zespołu Szkół Społecznych
z Korlina. Miło było widzieć rodziny.

    Tym razem wyruszyliśmy KU SŁOŃCU na Lody do Jarosławca. Trasa z Postomina przez Korlino do Jarosławca i zpowrotem.. Po drodze zwiedziliśmy Łącko jedną ze 100 najciekawszych wsi w Polsce. Poruszaliśmy się Trasą Szachulca i legend by poznać zakątki Łącka. W Jarosławcu oczywiście były lody, spotkanie z widokiem nad morzem – na plaże DUBAJ. Oczywiście kilka legend o naszych miejscowościach usłyszeli uczestnicy rajdu.

Czytaj więcej: Raj Rowerowy "Ku Słońcu" - relacja

Rajd Ku Słońcu 2022

IMG 20180513 123405   W niedzielę 13 maja 2018 roku odbył się Rajd Rowerowy „KU SŁOŃCU". O godz. 11.00 wystartowała ekipa 16 osobowa z Ronina na trasę Wszędzień – Bylica – Jarosławiec. W Jarosławcu był postój. Cykliści zwiedzili nową „Plażę Dubaj" były lody oraz ciepła pizza. W drodze powrotnej jadąc przez Jezierzany odwiedziliśmy Pana Wójta Gminy Postomino – Janusza Bojkowskiego. W łącku nad jeziorem Wicko odpoczęliśmy i nabraliśmy wiatr aby wyruszyć do swoich domów.Organizatorami rajdu byli. Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „AKTYWNI" Postomino,KLUB MIŁOŚNIKÓW TURYSTYKI ROWEROWEJ „MARYSIEŃKA" oraz CENTRUM KULTURY I SPORTU W POSTOMINIE.

Czytaj więcej: Rajd Rowerowy „KU SŁOŃCU" za Nami!!!

rowery      Serdecznie zapraszamy wszystkich aktywnych cyklistów na Rajd Rowerowy "Ku Słońcu", który wystartuje w niedzielę, 26 kwietnia br. z boiska wiejskiego w Roninie o godz. 11.00. Szczegóły na poniższym plakacie. ZAPRASZAMY!!!

Czytaj więcej: Rajd rowerowy "Ku Słońcu" już w tą niedzielę...