facebook-ckis
  • Rajd rowerowy

Harmonogram zajęć

harmonogram zajęcia październik

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

20161202 180805      W pierwszych dniach grudnia uczestniczki zajęć Fitness z Postomina, Pieszcza, Jarosławca i Wszędzienia tradycyjnie świętowały tegoroczne Mikołajki. Jak co roku każda z uczestniczek przybyła na zajęcia w odświętnej czapce mikołaja. Instruktorka Marta Wachholz-Pawłowska jak zawsze zadbała o to, aby atmosfera na zajęciach była gorąca. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z tegorocznej imprezy. Jak widać uśmiech i radość wypisana jest na twarzy każdej z kobiet. Gratulujemy naszym uczestniczkom wytrwałości i chęci prowadzenia aktywnego trybu życia.

Czytaj więcej: FIT - Mikołajki w Gminie Postomino

20160719 160854     W czasie tegorocznych wakacji w każdy wtorek i czwartek wszyscy wypoczywający w Jarosławcu mogli skorzystać z darmowych zajęć fitness, które odbywały się na plaży przy zejściu nr 2. Instruktorka Marta Wachholz-Pawłowska tanecznymi układami zachęcała turystów do aktywnego wypoczynku. Jak widać na poniższych zdjęciach chętnych nie brakuje.

Czytaj więcej: Tanecznie na plaży w Jarosławcu!

20160624 184930    Kolejny nowy sezon przed nami, jednak nie można zapomnieć o poprzednim roku. Na zajęciach Fitness, które odbywają się w miejscowościach takich jak Postomino, Jarosławiec i Pieszcz podsumowano kolejny rok ćwiczeń. Najwytrwalszym uczestniczkom serdecznie gratulujemy! Jednocześnie zachęcamy wszystkich chętnych do korzystania z tej formy aktywności fizycznej. Pragnę gorąco podziękować moim Fitnesskom za każde zajęcia spędzone z Wami, za wytrwałość, motywację, radość, wsparcie i uśmiech na twarzy każdej z Was.

Do zobaczenia na zajęciach.

M. Wachholz-Pawłowska

Czytaj więcej: Podsumowanie sezonu 2015/2016 na zajęciach Fitness w Gminie Postomino

aerobik Large     Już od 2 września br. rozpoczynają się zajęcia fitness w Postominie, Jarosławcu i Pieszczu organizowane przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie, a prowadzone przez instruktorkę Martę Wachholz. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na poniższym plakacie.

Czytaj więcej: Powracają zajęcia Fitness na terenie Gminy Postomino!

Untitled 1

       Z okazji tegorocznych Mikołajek na zajęciach aerobiku w Postominie, Jarosławcu i Pieszczu organizowanych przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie oraz we Wszędzieniu organizowanych przez sołectwo odbyły się aktywne "Mikołajki". Uczestniczki razem z instruktorką Martą Wachholz w czerwonych przebraniach i czapkach mikołajowych na głowach wspólnie bawiły się w rytmie tanecznych utworów. Cieszymy się, że zajęcia aerobiku gromadzą coraz więcej aktywnych sportowo kobiet, a fitness staje się bardzo popularny w naszej gminie.

Czytaj więcej: Mikołajki na Sportowo

aerobik Large       Już od 7 września rozpoczynają się zajęcia fitness w Postominie, Jarosławcu i Pieszczu organizowane przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie, a prowadzone przez instruktorkę Martę Wachholz. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na poniższym plakacie.

Czytaj więcej: Uwaga!!!Wracają zajęcia Fitness na terenie Gminy Postomino!

P1180328 Large       Dnia 18 kwietnia br. w Sławnie odbył się 9 Maraton Fitness. Uczestniczyła w nim liczna grupa kobiet z gminy Postomino w tym uczestniczki zajęć fitnesss w Postominie, Jarosławcu, rerezentantki Wszędzienia oraz instruktorka Marta Wachholz, prowadząca ostatnią część maratonu. Wszystkie Panie wykazały się wspaniałą kondycją, ambicją oraz wytrwałością. Wśrod nagrodzonych uczestniczek całego maratonu znalazły się również nasze reprezentantki:

Czytaj więcej: Maraton Fintess w Sławnie - Gmina Postomino z liczną reprezentacją!

9 maraton fitnessJuż w sobotę 18 kwietnia – 9 Maraton Fitness „trzymaj formę!" największy taki event na Pomorzu Środkowym!


Jeśli szukacie wyjątkowego, niepowtarzalnego sposobu na spędzenie wolnego czasu, chcielibyście przy okazji potańczyć i poćwiczyć w rytmie energetycznych, znanych i lubianych kawałków oraz i nowości specjalnie przygotowanych na tę okazję – zapraszamy już w sobotę 18 kwietnia na całkowicie darmowy, niezwykle ekscytujący, gorący i pełen energii 9 Maraton Fitness „trzymaj formę!".

Czytaj więcej: 9 Maraton Fitness - zachęcamy do udziału...

W dniach 4 i 5 grudnia br. na zajęciach aerobiku w Postominie i Jarosławcu organizowanych przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie oraz we Wszędzieniu organizowanych przez sołectwo odbyły się aktywne "Mikołajki". Uczestniczki razem z instruktorką Martą Wachholz w czerwonych przebraniach i czapkach mikołajowych na głowach wspólnie bawiły się w rytmie tanecznych utworów. Poniżej przedstawiamy zdjęcia oraz filmy z poszczególnych zajęć:

Czytaj więcej: Aktywne Mikołajki w gminie Postomino