facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

DZIEŃ KOBIET 2023

PLAKAT DZIEŃ KOBIET 2022 1

      pLAKAT DZIEŃ KOBIET 2020

      Centrum Kultury i Sportu w Postominie serdecznie zaprasza wszystkie kobiety na spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które odbędzie się 7 marca (sobota) br. o godz. 17.00 na Sali Wielofunkcyjnej. W programie m.in. Spektakl Teatralny pt. "Psychoterapia - czyli seks w życiu człowieka" oraz występ Kabaretu Bumelant z programem pn. „Dziękuję za problem kobieto" . Cena biletu to 40 zł. Nabyć je można w siedzibie CKiS w Postominie. Liczba miejsc ograniczona. Więcej szczegółów na powyższym plakacie. 

Czytaj więcej: Zapraszamy na Dzień Kobiet w CKiS w Postominie

DSC 0897 Large     W sobotę 9 marca br na Sali Wielofunkcyjnej przy Centrum Kultury i Sportu w Postominie odbył się uroczysty "Dzień Kobiet". Na scenie wystąpili: Kabaret Marka Mality i Iwony Niedzielskiej oraz Kris&Justyna, którzy wykonali największe włoskie przeboje w języku polskim. Poniżej przedstawiamy relację zdjęciową z tego wydarzenia.

 

Link do FOTORELACJI - https://photos.app.goo.gl/b4bprUGH1TuX1rS89

 

Czytaj więcej: Dzień Kobiet 2019 w Centrum Kultury i Sportu w Postominie !!!

nag

    Centrum Kultury i Sportu w Postominie serdecznie zaprasza wszystkie kobiety na spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które odbędzie się 9 marca (sobota) br. o godz. 16.00 na Sali Wielofunkcyjnej. W programie m.in. Występ Kabaretu Marka Mality i Iwony Niedzielskiej oraz największe włoskie przeboje w języku polskim w wykonaniu duetu Kris&Justyna". Cena biletu to 30 zł. Nabyć je można w siedzibie CKiS w Postominie. Liczba miejsc ograniczona. Więcej szczegółów na poniższym plakacie.

Czytaj więcej: Dzień Kobiet w Centrum Kultury i Sportu w Postominie !!!

P1370352     W niedzielę 11 marca br na Sali Wielofunkcyjnej przy Centrum Kultury i Sportu w Postominie odbył się uroczysty "Dzień Kobiet". Na scenie wystąpili: Kabaret "CZWARTA FALA" twórcy znanej "przeróbki" "WIEŚKA TICO" oraz "Antonio i Marina", którzy wykonali największe włoskie przeboje. Poniżej przedstawiamy relację zdjęciową z tego wydarzenia.

Czytaj więcej: Dzień Kobiet w CKiS - fotorelacja

WIEŚKA TICO      Centrum Kultury i Sportu w Postominie serdecznie zaprasza wszystkie kobiety na spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które odbędzie się 11 marca (niedziela) br. o godz. 17.00 na Sali Wielofunkcyjnej. W programie m.in. Występ Kabaretu "CZWARTA FALA" twórców znanej "przeróbki" "WIEŚKA TICO" oraz największe włoskie przeboje w wykonaniu "Antonia i Mariny". Cena biletu to 30 zł. Nabyć je można w siedzibie CKiS w Postominie. Liczba miejsc ograniczona. Więcej szczegółów na poniższym plakacie.

Czytaj więcej: Dzień Kobiet w Centrum Kultury i Sportu w Postominie - ZAPRASZAMY!!!

dzień kobiet 2017 NAG     Centrum Kultury i Sportu w Postominie serdecznie zaprasza wszystkie kobiety na spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które odbędzie się 4 marca (sobota) br. o godz. 17.00 na Sali Wielofunkcyjnej. W programie m.in. Występ Kabaretu "NA WYNOS", koncert kapeli z Gminy Damnica. Cena biletu to 30 zł. Nabyć je można w siedzibie CKiS w Postominie. Liczba miejsc ograniczona. Więcej szczegółów na poniższym plakacie.

Czytaj więcej: Dzień Kobiet w Centrum Kultury i Sportu w Postominie - serdecznie zapraszamy!!!

P1290042 Large       W sobotę 12 marca br. na sali wielofunkcyjnej w Postominie swoje święto celebrowały Panie, dla których na scenie zaprezentował się Teatr "Krzywa Scena" w sztuce "Aksamitka i jej narzeczony" , Zespół "Bel Canto" w repertuarze "Lata 20, lata 30" oraz Zespół Silent - Paweł Cichy. Relacja zdjęciowa poniżej.

Czytaj więcej: Dzień Kobiet w CKiS w Postominie

dzien kobiet 2016 baner        Centrum Kultury i Sportu w Postominie sedecznie zaprasza wszystkie kobiety na spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które odbędzie się 12 marca (sobota) br. o godz. 17.00 na Sali Wielofuncyjnej. W programie m.in. Teatr "Krzywa Scena" w humorystycznej sztuce, Zespół "Bel Canto" oraz Zespół "Silent". Cena biletu to 30 zł. Nabyć je można w siedzinie CKiS w Postominie. Liczba miejsc ograniczona. Więcej szczegółów na poniższym plakacie.   

Czytaj więcej: Zapraszamy na Dzień Kobiet w Centrum Kultury i Sportu w Postominie