facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

KONCERT OPERETKA        Centrum Kultury i Sportu w Postominie zaprasza serdecznie na cykl koncertów pod nazwą "Piątki z Kulturą". Pierwszy z koncertów pt. "Zaczarowany Świat Operetki i Musicalu" odbędzie się już 17 kwietnia o godz. 18.00 na sali wielofunkcyjnej w Postominie. Wszyscy obecni bedą mogli posłuchać najpiękniejszych arii i duetów ze znanych operetek i musicali, a także znanych i lubianych szlagierów i piosenek, które zawsze cieszą się dużym powodzeniem i zapewnią państwu 90 minut dobrej zabawy.

 

Terminy koncertów:

1. "Zaczarowany Świat Operetki i musicalu" - 17.04.2015 r. - godz. 18.00

2. "Koncert Trzech Tenorów" - 08.05.2015 r. - godz. 18.00

3. "Koncert Operetkowy z Nutką Humoru" - 05.06.2015 r. - godz. 18.00

Cena biletu to 25 zł (15zł dla osób uczących się), dostępne w siedzibie Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Serdecznie zapraszamy!!!

KONCERT OPERETKA

Zapraszamy  na   koncert operetkowy „zaczarowany świat operetki i musicalu”, w którym będą mogli państwo posłuchać najpiękniejszych arii i duetów ze znanych operetek i musicali, a także znanych i lubianych szlagierów i piosenek, które zawsze cieszą się dużym powodzeniem i zapewnią państwu ok.90 minut dobrej zabawy. całość poprowadzi dobrze do tego przygotowany konferansjer