facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

etykiet adzień dzaika i nbabciu     W dniu 22 stycznia br. w świetlicy wiejskiej we Wszędzieniu zorganizowano uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Na uroczystość przybyli zacni goście. Dzieci pod kierunkiem Pani świetliczanki zaprezentowały program artystyczny. Za co otrzymały ogromne brawa. Wnuczęta złożyły babciom i dziadkom najserdeczniej życzenia, wręczając własnoręczni wykonane laurki oraz lampiony z decupagu, a następnie zaprosili na słodki poczęstunek.

     Ten dzień dał dużo radości i uśmiechu. Organizowane były ciekawe konkursy w wykonaniu milusińskich i dziadków takie jak: jedzenie jabłka, zgadula, mumia, krzesła, dużo tańca itp.. Najbardziej zaskakujące okazało się poznawanie babci przez wnuczęta. Myślałby ktoś, że to takie proste a jednak nie do końca. Konkurs ten wzbudził dużo radości co wpłynęło pozytywnie na wszystkich zgromadzonych.

    Mamy nadzieję że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieciom jak i dziadkom. Szczególne podziękowania należy się rodzicom zaangażowanym w przygotowanie tej wspaniałej uroczystości. Imprezę prowadziły Pani Agnieszka – świetliczanka oraz Pani Sołtys.

Dziękujemy i do zobaczenia na następnych sołeckich imprezach.

P1220307

MLSZ