facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Dollarphotoclub 72457787„Warto spotykać na drodze życia ludzi z pasją. Pasją, która nie tylko inspiruje, ale również pomaga żyć, czyniąc tą drogę życia o wiele ciekawszym doświadczeniem." - Maria Lech-Szajner

      Obecnie wszystko produkuje się taśmowo, dlatego praca ręczna zyskuje na wartości, jest synonimem indywidualnego stylu i nowoczesności. Osoby takie odznaczają się kreatywnością, pasją, a  każda wytworzona przez nie rzecz jest niepowtarzalna i oryginalna.

Zapraszam serdecznie do przesyłania swoich danych z informacją o swojej pasji do Folderu Rękodzieło Artystyczne.

     Na terenie Naszej Gminy są ludzie z Pasją, którzy zajmują się malarstwem, rzeźbą ale są też tacy którzy szydełkują, robią wspaniałe rzeczy na drutach, wykonują obrazy techniką krzyżykowa, czy też zajmują się  decupage. Zapraszam do pochwalenia sie swoimi zdolnościami. Bo warto takie osoby promować i je pokazywać. Zapraszam do przesyłania informacji o sobie i pochwaleniem się swoją pasją na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą do Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

Na Państwa dane czekam do 20 lutego 2017r.

Zapraszam serdecznie

Maria Lech-Szajner