facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

DSC 4173 Large     Dnia 16 sierpnia 2016 r. na plaży w Jarosławcu – miejscowości znanej od wielu lat z organizowanego Międzynarodowego Biegu po Plaży, zarówno dzieci jak i dorośli mogli sprawdzić swoje predyspozycje na bieżni, skoku wzwyż, rzucie oszczepem młodzieżowym do celu oraz w biegu sprawnościowo – płotkarskim. Wszystko pod okiem Pawła Czapiewskiego i Tomka Czubaka – aktualnych rekordzistów Polski w biegach na 800 i 400 m oraz Pawła Januszewskiego – mistrza Europy z 1998 r. w biegu na 400 m przez płotki. W rozłożonym na tę okoliczność miasteczku lekkoatletycznym na wygrodzonym odcinku Jarosławieckiej plaży przy zejściu nr 2 udział wzięło ponad 400 osób.

    Uczestnikami były zorganizowane grupy kolonijne, rodziny wczasowe oraz indywidualne osoby. W miasteczku można było również skorzystać z porad ekspertów ds. żywienia Nestle, przeliczyć wskaźnik BMI i aktywnie spędzić wolny czas. Każdy uczestnik otrzymał okolicznościowy imienny dyplom i medal na podium z uściskiem dłoni przez jednego z gości.

Organizatorzy eventu „Lekkoatletyka dla Każdego" Polski Związek Lekkiej Atletyki i Nestle Polska postanowili wrócić za rok na Jarosławiecką plażę.

Z.Ludwikowski

DSC 4155 Large

DSC 4157 Large

DSC 4168 Large

DSC 4185 Large

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ (fot. P. Woźniak) - KLIKNIJ TUTAJ