facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

P1270103W dniu 3 października 2015r. w Chudaczewie odbył się kolejny wspaniały Festiwal Rajdowy 3 w 1. W czasie festiwalu w trasę wyruszyła grupa starszych rowerzystów zwiedzić Chudaczewko Szkółkę Leśną, młodsi rowerzyści wyjechali w kierunku Królewa, grupa Nordic Walking wyruszyła na podbój daglezji. Młodsi uczestnicy zaliczyli podchody w koło Chudaczewa. Szereg imprez, konkursów dla małych i dużych nie było końca.

 

 

 

 

W konkursie na najokazalszy grzyb zwyciężyła Zofia Podemska, Małgorzata Falkowska i Ryszard Ogórek. Jurorzy w składzie Kazimierz Borsut - honorowy Strażak, Paweł Czechowski - radny Rady Gminy Postomino, Dariusz Spociński - sołtys sołectwa Chudaczewo wyłonili również atrakcyjne DZIWADŁO. Nagrody otrzymali Krystyna Zielonka za Kaczuszkę, Nikola Buzy za grzybka miniaturkę i Kazimierz Falkowski za krągłe drzewo. W konkursie bukiet z wrzosem najwspanialsze bukiety wykonały Janina Kalina, Danuta Zdzitowiecka, Małgorzata Wietrzyńska. Dzieci wykonały z ziemniaka ludziki. Prace te były wspaniałe i za samą chęć wszystkie dzieci otrzymały upominki. W przeciąganiu liny lepsza okazała się drużyna rowerzystów z Postomina od drużyny ze Sławna. Konkursów było jeszcze wiele. Wszystkie nagrody wręczyła Pani Aleksandra Kurek Zastępca Wójt Gminy Postomino. W imprezie uczestniczyło około 80 osób.

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim miłośnikom wypraw, za przybycie na Nasz Festiwal Rajdowy. Dziękujemy Sołtysowi i Mieszkańcom Chudaczewa za wspaniałą oprawę i pyszności jakie można było spróbować (placki ziemniaczane, zupa ziemniaczana, kiełbaska z ogniska i ciasta). Do zobaczenia za rok.

Maria Lech-Szajner