facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

ara powiat 9       W Darłowskim Domu Kultury 25 marca 2023 r. zorganizowano Powiatowy Przegląd Amatorskiego Ruchu Artystycznego. W Kinie Bajka w Darłowie wystąpiło 24 młodych miłośników literatury, którzy prezentowali swoje umiejętności recytatorskie Jurorzy oceniali m.in. dobór repertuaru, wartości artystyczne utworów, ich dopasowanie do możliwości wykonawczych uczestnika, interpretację utworów, kulturę słowa i ogólny wyraz artystyczny.

       Jest nam bardzo miło, iż z naszej 9 osobowej ekipy z Gminnego Konkursu Recytatorskiego z Gminy Postomino doceniono i nagrodzono aż 6 osób są to : Antonina Pęk, Miriam Bukowska, Juliusz Wasylew, Dominik Zięba ze Szkoły Podstawowej z Jarosławca, , Laura Lisek – Szkoła Podstawowa Staniewice i Miłosz Stachowski Zespól Szkól Społecznych w Korlinie. Ci młodzi artyści będą reprezentować Gminę Postomino i Powiat Sławieński w Szczecinie na etapie wojewódzkim. Trzymamy Mocno kciuki i gratulujemy.

       Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz instruktorom za zaangażowanie i udział w konkursie. Życzymy sukcesów na etapie wojewódzkim.

Zapraszamy do udziału już za rok.

Maria Lech-Szajner

ara powiat 1

ara powiat 1

ara powiat 1

ara powiat 1

ara powiat 1

ara powiat 1

ara powiat 1

ara powiat 1

ara powiat 1

ara powiat 1