facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

P1170863 Large       W sobotę 28 marca 2015 roku na hali sportowej przy Zespole Szkół w Postominie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Stołowym. Rywalizację toczyli zawodnicy z gmin: Postomino, Sławno, Darłowo, Słupsk. Zmagania rozpoczęły się od rywalizacji w tenisie stołowym.

     Mecze rozegrano każdy z każdym. Najlepszym w tej dyscyplinie z kompletem zwycięstw okazał się Krzysztof Meyer tuż przed Zbigniewem Mielczarski oraz Markiem Schulzem. Kolejną częścią były rozgrywki szachowe. W tej konkurencji bezkonkurencyjny okazał się Jerzy Walawicz, drugi był Mirosław Kopowski, natomiast trzeci Tadeusz Dubel. Trzecią konkurencją był Brydż. W tej konkurencji ważyły się losy zwycięstwa w całym trójboju, gdyż różnice punktowe po 2 rozgrywkach były bardzo małe. Najlepszym brydżystą, zapewniając sobie dzięki temu zwycięstwo w klasyfikacji generalnej został Mirosław Kopowski wyprzedzając Marka Schulza i Krzysztofa Meyera.

Punktacja generalna Mistrzostw Powiatu po 3 konkurencjach Trójboju Stołowego:
1 miejsce – Mirosław Kopowski
2 miejsce – Marek Schulz
3 miejsce – Krzysztof Meyer
4 miejsce – Jerzy Walawicz
5 miejsce – Zbigniew Mielczarski
6 miejsce – Jarosław Skórzewski
7 miejsce – Tadeusz Dubel
8 miejsce – Radosław Kmiecik
9 miejsce – Bogdan Kiełpiński
10 miejsce – Adam Neubauer

Zwycięzcom i wszystkim zawodnikom gratulujemy oraz zapraszamy na inne zawody i imprezy organizowane przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie.