facebook-ckis

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

DSC 0303     Centrum Kultury i Sportu w Postominie, serdecznie zaprasza w dniu 27 maja 2017 r. (sobota) na sportowe imprezy, które zorganizowane zostaną na stadionie sportowym im. Zbigniewa Galka w Postominie.O godz. 14.00 rozpocznie się VIII Postomiński Test Coopera „Sprawdź Siebie Samego". Test Coopera polega na przebiegnięciu jak najdłuższego dystansu w czasie 12 minut. Na podstawie przebiegniętego dystansu za pomogą specjalnych tabel oceniana jest nasza kondycja.

    Serie z udziałem młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów, rozegrane zostaną od godziny 14.00. Od godz. 15.00 rozpoczną się serie otwarte, gdzie pobiegną członkowie klubów Biegacza: Bryza Postomino, Ustki, Darłowa i Sławno. Wystartują również serie w których pobiegną samorządowcy, radni, sołtysi, urzędnicy oraz serie dla Weteranów 50+ i morsów.

    Wszyscy, którzy ukończą VIII Postomińskiego Testu Coopera „Sprawdź siebie samego" otrzymają imienny Certyfikat ze swoim wynikiem i koszykowy upominek. Pierwsze 15 kobiet i mężczyzn otrzymają unikatowy medal z biegu ''Śladami Bogusława X'' w Łącku. Najlepsze trójki w każdej kategorii otrzymają medale Postomińskiego Testu Coopera oraz nagrody rzeczowe.

   O godz. 16.00 rozegrane zostaną VI Mistrzostwa Gminy Postomino w Biegu Tyłem w kategoriach kobiet i mężczyzn na dystansach: 100m, 200m, 400m i 1mili morskiej(1852m). Zawodnicy zobowiązani są na całej długości dystansu poruszać się tyłem (tzn. palce ich stóp muszą być skierowane w kierunku odwrotnym niż kierunek biegu). Istnieje możliwość biegu w kolcach. Dystans biegu na dystansach 200m rozegrany będzie dla samorządowców. W biegach 100m, 200m, 400m, zawodnicy biegają po swoich torach. Najlepszych trzech zawodników w każdym z biegów otrzyma medal, dyplom, upominki i tytuł Mistrza Gminy Postomino na 2017 r.

Zapraszamy, przyjdź i sprawdź się!!!Szczegóły w poniższych regulaminach.

REGULAMIN - VIII POSTOMIŃŚKI TEST COOPERA - "SPRAWDŹ SIEBIE SAMEGO"

REGULAMIN - VI MISTRZOSTW GINY POSTOMINO W BIEGU TYŁEM

nagłówek test coopera 2017

nagłówek Bieg tyłem 2017