facebook-ckis

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

nagłówek test coopera        Centrum Kultury i Sportu w Postominie, serdecznie zaprasza w dniu 28 maja 2016 r. (sobota) na sportowe imprezy, które zorganizowane zostaną na stadionie sportowym im. Zbigniewa Galka w Postominie. O godz. 13.00 rozpocznie się VII Postomiński Test Coopera „Sprawdź Siebie Samego" z historią w tle „Śladami Księcia Bogusława X". Test Coopera polega na przebiegnięciu jak najdłuższego dystansu w czasie 12 minut. Na podstawie przebiegniętego dystansu za pomogą specjalnych tabel oceniana jest nasza kondycja.

       Serie z udziałem młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów, rozegrane zostaną od godziny 14.00. Od godz. 15.00 rozpoczną się serie otwarte gdzie pobiegną członkowie klubów Biegacza Bryza, Tupotu Ustka, Rozbieganego Darłowa, Święca Sławno. Wystartują również serie w których pobiegną samorządowcy, radni, sołtysi, urzędnicy oraz serie dla Weteranów 50+ i morsów, test Coopera zaliczą piłkarze miejscowego klubu „Wieża Postomino oraz liczna grupa pracowników Gminnego Zakładu Komunalnego w Postominie.

        Wszyscy którzy ukończą VII Postomińskiego Testu Coopera „Sprawdź siebie samego" otrzymają imienny Certyfikat ze swoim wynikiem i koszykowy upominek.Pierwsze 15 kobiet i mężczyzn otrzymają unikatowy medal z biegu ''Śladami Bogusława X'' w Łącku. Najlepsze trójki w każdej kategorii otrzymają medale Postomińskiego Testu Coopera oraz nagrody rzeczowe.

      O godz. 16.00 rozegrane zostaną V Mistrzostwa Gminy Postomino w Biegu Tyłem w kategoriach kobiet i mężczyzn na dystansach: 100m, 200m, 400m i 1mili morskiej(1852m). Zawodnicy zobowiązani są na całej długości dystansu poruszać się tyłem (tzn. palce ich stóp muszą być skierowane w kierunku odwrotnym niż kierunek biegu). Istnieje możliwość biegu w kolcach. Dystans biegu na dystansach 200m rozegrany będzie dla samorządowców. W biegach 100m, 200m, 400m, zawodnicy biegają po swoich torach. Najlepszych trzech zawodników w każdym z biegów otrzyma medal, dyplom, upominki i tytuł Mistrza Gminy Postomino na 2016 r.

Zapraszamy, przyjdź i sprawdź się. Szczegóły w poniższych regulaminach.

REGULAMIN - VII POSTOMIŃSKI TEST COOPERA

REGULAMIN - V MISTRZOSTWA GMINY POSTOMINO W BIEGU TYŁEM