facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Postomino na Gminny Finał 23 edycji WOŚP. W tym roku orkiestra gra dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.Przypominamy, że już od 10.00 na teren gminy ruszą wesołe autobusy z wolontariuszami, które odwiedzą wszystkie miejscowości gminu, szczegółowe informacje i godziny odwiedzin  na plakatach. O godz. 12.00 ruszą rozgrywki sportowe na salach sportowych w Pieszczu i Postominie, o godz 13.00 zacznie się Orkiestrowa kąpiel Morsów nad jeziorem Marszewo. O godz. 13.30 ruszy marsz Nordic Walking, ao 14 .oo wystartuje wystartuje VI rekreacyjny Bieg „Policz się z cukrzycą”.

Oficjalne otwarcie finału nastąpi o godz 14.30 na Sali Wielofunkcyjnej przy Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Na wszystkich czeka wiele atrakcji na które serdecznie zapraszamy.

W trakcie finału odbędą się licytacje atrakcyjnych przedmiotów, będą to między innymi: talony na uroczyste kolacje np. w restauracji Król Plaza Spa; Jackowo , OW Nysa, Pub Tabu, akcesoria WOŚP (m.in. koszulki, kalendarze), talony zakupowe i na drewno, torty, koszulki z autografami gwiazd sportu i estrady, płyty CD z autografami, ul pszczeli, talony na wyminę opon, miód pszczeli i wiele innych atrakcyjnych niespodzianek. Serdecznie zapraszamy na licytacje, przyjdź i otwórz serce na potrzebujących.

Na koniec finału wystąpi zespół Disco Polo „One Moment’ z tancerkami zespołu Arabeski oraz rozpalimy światełko do nieba.

Serdecznie zapraszamy!