facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

WOSP 2023 zostan wolontariuszem

       POSTOMIŃSKI sztab 3272 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Centrum Kultury i Sportu w Postominie otrzymał podziękowanie za ogromny wkład i zaangażowanie włożone w organizację i niesienie pomocy innym. Tym samym My jako Postomiński Sztab dziękujemy wszystkim tym, którzy razem z nami otwierają się na krzywdę innych. Dziękujemy za Wasze ogromne serca i wiarę w lepsze jutro.

     Postomiński SZTAB 3272 rozpoczyna rejestrację wolontariuszy. Ankietę wolontariusza i regulamin można pobrać poniżej. Aby zarejestrować się jako wolontariusz wypełnioną ankietę wraz ze zdjęciem należy dostarczyć do Centrum Kultury i Sportu w Postominie do 19 grudnia 2022 w godz. 9:00 – 15:00. Zdjęcie do identyfikatora można dostarczyć w formie elektronicznej (płyta CD, pendrive itp.) lub w formie wydruku w rozmiarze co najmniej 800×600 pikseli, ważne jest to, że na zdjęciu musi być widoczna cała głowa, twarz nie może być zasłonięta przez włosy, okulary przeciwsłoneczne
i elementy otoczenia.

     Ponadto jako wolontariusz można zarejestrować się również bezpośrednio z domu na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl proszę tylko o zwrotną informację do CKiS że dokonaliście rejestracji. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt pod nr tel. 607448887 - szef sztabu Maria Lech-Szajner.

Nie czekajcie do ostatniej chwili. Dostarczenie zgłoszeń po wskazanym terminie nie gwarantuje rejestracji wolontariuszy.

Ankieta wolontariusza - pobierz !!!

Regulamin wolontariusza - pobierz !!!