facebook-ckis
 • Koncerty...
 • Sport
 • Zabawa
 • Kultura

Angielski Łącko 2024

karate mistrzostwa dzieci i młodzieży C

img 20231110 wa0000      W miniony piątek karatecy z klubów zrzeszonych w Zachodniopomorskim Okręgowym Związku Karate po raz kolejny wymieniali doświadczenia podczas wspólnego treningu, którego gospodarzem był Koszaliński Klub Karate Kyokushin. Zajęcia pod okiem Shihan Andrzeja Kłujszo ukierunkowane były pod kątem zbliżających się turniejów: Mistrzostw Świata KWF, Mistrzostw Polski Juniorów oraz Pucharu Polski, a dla młodszych zawodników turnieju w Szczecinku.

      Oczywiście nie zabrakło ekipy z Postomina, która licznie zameldowała się w Koszalinie aby pogłębiać swoją wiedzę w zakresie techniki i taktyki walki oraz kata. Świetna atmosfera i zaangażowanie ćwiczących z pewnością sprawiły, że wrócili oni z Koszalina z kolejną dawką wiedzy, która zaowocuje w przyszłości jeszcze lepszymi wynikami.

      Przypominamy jednocześnie, że już za kilka dni najważniejsza impreza tego roku: Mistrzostwa Świata Karate Kyokushin, które 17 i 18 listopada odbędą się w holenderskim Arnhem. Polską drużynę reprezentować będzie dwoje zawodników naszego klubu:

 • sensei Łukasz Cichy w kategorii kata seniorów:
 • senpai Amelia Szymańska w kategorii kumite juniorek -50kg.

Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów✊️
OSU!!!

Czytaj więcej: Przygotowania Karateków do najważniejszych imprez sezonu !!!

karate paz 6      W sobotę, 7 października karatecy trenujący przy CKiS Postomino otworzyli sezon startowy reprezentując nasz klub podczas XIX Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin, który odbył się w Świnoujściu. Do rywalizacji przystąpiło ponad 100 zawodników. Nasi reprezentanci spisali się świetnie zdobywając 6 medali.

 • Fabian Jakubek - złoto w konkurencji kata 15-17 lat;
 • Miłosz Stachowski - srebro w konkurencji kata 15-17 lat oraz brąz w kumite 14-15 lat;
 • Patryk Twarowski - srebro w konkurencji kumite 10-11 lat;
 • Kaja Grabowska - brąz w konkurencji kumite 14-15 lat;
 • Michalina Bojkowska - srebro w konkurencji kumite 12-13 lat.

Gratulujemy!
Osu!

Czytaj więcej: Nowy sezon, kolejne sukcesy karateków !!!

img 2347 Duży     W dniach 29.09- 01.10 sensei Łukasz Cichy, senpai Amelia Szymańska i Fabian Jakubek reprezentowali nasz klub na Zgrupowaniu Kadry Polski Kyokushin, które odbywało się w Świnoujsciu.

    Głównym celem tego wydarzenia było przygotowanie zawodników do zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Świata, które w listopadzie odbędą się w holenderskim Arnhem.

Treningi pod kątem techniki i taktyki walki prowadzili:

• Shihan Andrzej Drewniak 9 dan - prezes Polskiej Organizacji Kyokushin;
• Shihan Andrzej Kłujszo 5 dan - Prezes Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Karate;
• Sensei Michał Werner 4 dan - trener Kadry Narodowej.

OSU!

Czytaj więcej: Nasi reprezentanci na zgrupowaniu Kadry Polski Karate Kyokushin

angielski wrzesień 2023 2

GITARA 2023

JOGA GKRPA

fitness 1

PLASTYCZNE STYCZEŃ 20233