31 1 2 3 4 5 6

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

DSC 8305 Large     W dniach 25-26. listopada w Narodowym Ośrodku Olimpijskim Papendal w Holandii zorganizowane zostały 30. Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin, w których udział wzięło 423 zawodników z 26 państw Europy oraz Japonii, USA i Australii. W składzie polskiej drużyny znaleźli się reprezentanci postomińskiej sekcji karate kyokushin: Aleksandra Karpuk, Monika Cicha oraz Łukasz Cichy. Wyniki naszych zawodników były rewelacyjne. Ola zarówno w kategorii kata jak i kumite seniorek powyżej 65kg wywalczyła złote medale. Warto również podkreślić, że były to jedyne złote krążki dla Polski w kategoriach seniorskich. Dobrze spisał się także Łukasz Cichy, który uplasował się w pierwszej ósemce w kategorii kata seniorów. Bardzo dobry start odnotowała także Monika Cicha. Zawodniczka z Postomina toczyła bardzo wyrównany pojedynek z reprezentantką Japonii choć po upływie czasu walki sędziowie wskazali jednak na jej przeciwniczkę i to ona awansowała do strefy medalowej i ostatecznie sięgnęła po złoty medal kategorii poniżej 55kg. Zawodnikom z postomińskiego klubu gratulujemy i życzymy równie dużych sukcesów w kolejnych turniejach.