31 1 2 3 4 5 6

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

DSC 6590 Large      Po pierwszych tegorocznych sukcesach postomińskich karateków w kategoriach seniorskich, przyszedł czas na rozpoczęcie zmagań przez najmłodszych adeptów sztuki karate kyokushin. Zawodnicy reprezentujący sekcję karate przy Centrum Kultury i Sportu w Postominie uczestniczyli w Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży, która drugiego kwietnia odbyła się w Złocieńcu. Turniej został potraktowany bardzo poważnie przez wszystkie kluby z województwa zachodniopomorskiego co wyraźnie było widać po liczbie zawodników uczestniczących w turnieju. Łącznie w Złocieńcu udział wzięło 307 młodych karateków z 11 klubów, a w tym 10 zawodników z Postomina. Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze zajmując wysokie miejsca w swoich kategoriach. Najlepszy wynik zanotowała Amelia Szymańska, która w kategorii dziewcząt 10-11 lat powyżej 37kg. zdobyła srebrny medal. Warto również podkreślić, że dla Amelii był to pierwszy występ na tak dużym turnieju. Czwarte miejsce w tej samej kategorii zajęła Martyna Paulus z Postomina. W konkurencji kumite bez kontaktu dziewcząt 9 lat 5 miejsce zajęła Marika Uljanicka. Na szóstych lokatach w swoich kategoriach wiekowych uplasowali się również Bartosz Ruchniak- kumite 7 lat chłopców oraz Natalia Szymańska w kategorii młodziczek powyżej 50kg. W kategorii kata chłopców 10-11 lat ósme miejsce zajął Fabian Jakubek. Z dobrej strony zaprezentowali się także Jakub Cichy, Oskar Paulus, Oskar Lech-Szajner oraz Rafał Ruchniak.Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłości.