• Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

20210924 181802      34. Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin już za nami! Z przyjemnością informujemy, że nasi reprezentanci wywalczyli w Świnoujściu dwa brązowe medale. Pierwszy z nich to zasługa senpai AMELII SZYMAŃSKIEJ, dla której był to debiut na tak dużej imprezie. Zawodniczka z Postomina wywalczyła brąz w konkurencji kumite juniorek młodszych do 55kg., pokonując po drodze bardzo mocne zawodniczki m.in. z Białorusi i znalazła pogromczynie dopiero w półfinale przegrywając z inna reprezentantką Polski. Drugi brąz dla naszego klubu wywalczył sensei ŁUKASZ CICHY w konkurencji kata seniorów, ulegając tylko zawodnikom z Hiszpanii. Z bardzo dobrej strony pokazał się trzeci reprezentant postomińskiego klubu senpai FABIAN JAKUBEK, który po bardzo zaciętej walce z zawodnikiem z Bułgarii zakończył udział w turnieju na 1/8 finału. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i wierzymy, że ogromne doświadczenie zebrane na tak dużym turnieju, w którym udział wzięło blisko 400 karateków z 18 państw europejskich zaowocuje jeszcze większymi sukcesami w przyszłości!