facebook-ckis

Harmonogram zajęć

marzec 2019

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Grudzień 2019
Po Wt Śr Cz Pi So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

logo gp 2015 nagłówek        Bieg Śladami Bogusława X w Łącku był czwartym z biegów zaliczanych do Biegowego Grand Prix Gminy Postomino w 2015 roku. Po wspaniałym występie w Kołobrzegu, postomińscy biegacze „śrubowali" swoje czasy również w „Darłowskiej Zadyszce", IV Biegu im. Asi Kenig w Sławsku oraz w wymienionym wcześniej Łącku. Wśród mężczyzn na szczycie tabeli figuruje Maciej Januszewski, natomiast wśród kobiet prowadzi Beata Wachholz. Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych biegach oraz klasyfikację generalną po 4 biegach:

 

PUNKTACJA BIEGOWEGO GRAND PRIX 2015 - MĘŻCZYŹNI

PUNKTACJA BIEGOWEGO GRAND PRIX 2015 - KOBIETY

„DARŁOWSKA ZADYSZKA" - DARŁOWO 10 KM
Antosik Grzegorz - miejsce 10 - czas 37,56 min,
Cichy Adam - miejsce 23 - czas 41,05 min,
Januszewski Maciej - miejsce 25 - czas 41,24 min,
Jakuszczonek Zbigniew - miejsce 30 - czas 42,03 min
Ciesielski Dawid - miejsce 21 - czas 42,28 min
Kurkul Przemysław - miejsce 37 - czas 42,58 min
Kurkul Jan - miejsce 39 - czas 43,40 min
Białek Jarosław - miejsce 49 - czas 44,55 min
Figurski Hubert - miejsce 101 - czas 49,29 min
Topoliński Ireneusz - miejsce 116 - czas 51,07 min
Kulczyk Katarzyna - miejsce 124 - czas 51,56 min
Struś Artur - miejsce 131 - czas 53,12 min
Szlawski Bogdan - miejsce 132 - czas 53,20 min
Oszmiański Stanisław - miejsce 150 - czas 56,36 min
Sowiński Janusz - miejsce 151 - czas 56,37 min
Wachholz Beata - miejsce 165 - czas 1,01,53 godz.
Leśniewski Marek - miejsce 171 - czas 1,04,12 godz.

BIEG IM. ASI KENIG - SŁAWSKO 10 km
Antosik Grzegorz - miejsce 4 - czas 39,34 min,
Szopiński Tomasz - miejsce 5 - czas 40,00 min,
Cichy Adam - miejsce 9 - czas 41,59 min,
Januszewski Maciej - miejsce 13 - czas 42,31 min,
Kurkul Przemysław - miejsce 23 - czas 45,36 min,
Białek Jarosław - miejsce 26 - czas 46,31 min,
Oszmiański Stanisław - miejsce 27 - czas 46,40 min
Kurkul Jan - miejsce 28 - czas 46,44 min
Ciesielski Dawid - miejsce 33 - czas 48,12 min
Kulczyk Katarzyna - miejsce 54 - czas 52,49 min
Zabłotny Artur - miejsce 58 - czas 53,18 min
Ciemny Dominik - miejsce 61 - czas 54,17 min
Struś Artur - miejsce 70 - czas 57,37 min
Rękas Bartosz - miejsce 71 - czas 57,39 min
Sowiński Janusz - miejsce 73 - czas 57,48 min
Szlawski Bogdan - miejsce 74 - czas 58,14 min
Dudek Bartłomiej - miejsce 77 - czas 59,31 min
Wachholz Beata - miejsce 86 - czas 1,06,51 godz.
Leśniewski Marek - miejsce 88 - czas 1,09,13 godz.

XVI BIEG ŚLADAMI BOGUSŁAWA X - ŁĄCKO 10 km
Antosik Grzegorz - miejsce 7 - czas 37,32 min,
Szopiński Tomasz - miejsce 8 - czas 38,34 min,
Januszewski Maciej - miejsce 16 - czas 40,40 min,
Leśniewski Konrad - miejsce 20 - czas 42,29 min,
Kurkul Jan - miejsce 26 - czas 43,55 min
Białek Jarosław - miejsce 28 - czas 44,02 min,
Kurkul Przemysław - miejsce 29 - czas 44,15 min,
Oszmiański Stanisław - miejsce 30 - czas 44,17 min
Bojkowski Janusz - miejsce 39 - czas 46,53 min
Banasik Jędrzej - miejsce 47 - czas 48,02
Struś Artur - miejsce 63 - czas 51,54 min
Szlawski Bogdan - miejsce 66 - czas 52,44 min
Ciemny Dominik - miejsce 67 - czas 52,49 min
Sowiński Janusz - miejsce 69 - czas 53,08 min
Kulczyk Katarzyna - miejsce 70 - czas 53,18 min
Wachholz Beata - miejsce 75 - czas 57,32 min.
Brzostowska Ewa - miejsce 78 - czas 1,01,22 godz.

Gratulujemy wspaniałych wyników i zapraszamy do udziału w kolejnych biegach zaliczanych do Grand Prix 2015.

Bieg Święców - Sławno - 23.05.2015 r.
Postomiński Test Coopera - 30.05.2015 r.

A. Pawłowski