facebook-ckis

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Lipiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

1    W dniu 5 sierpnia 2018 r. w Jarosławcu odbyły się XIV Wybory Psa Wczasowego „Jarosławiecki Champion 2018". Wybory rozstrzygnięto na placu przy letniej scenie przy ul. Nadmorskiej. W czasie tegorocznej imprezy zorganizowano też konkurs rysunkowy „Pies moich marzeń". W konkursie udział wzięło 22 dzieci. Po wykonaniu wspaniałych rysunków wszyscy uczestnicy otrzymali gromkie brawa od publiczności. Nie było gorszych ani lepszych – wszyscy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami ufundowanymi przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

    Dla publiczności, jak co roku, odbył się też konkurs wiedzy o psach, w którym uczestniczyło 39 osób. Na 20 pytań konkursowych nikt nie zdołał prawidłowo odpowiedzieć w 100 procentach. Najwięcej poprawnych odpowiedzi, udzieliła Pani Alina z Jeleniej Góry . Wyborów Psa Wczasowego dokonano w 3 kategoriach: szczeniak (psy do 1 roku), open (od 1 do 5 lat) i weteran (powyżej 5 lat). Właściciele wraz z psami musieli dokonać prezentacji w wyznaczonym ringu. Można było tez pochwalić się sztuczkami, które potrafił wykonać zwierzak. A wszystko po to by zjednać sobie publiczność.

    W kategorii szczeniak zgłoszono 5 psów. Najlepszym okazał się - Kundel „Rufus" . Właścicielem psa jest Pani Magda Sokół z Wrocławia. W kategorii otwartej (od 1 do 5 lat) zgłoszono 12 psów z różnych ras. Według bisów i braw publiczności wygrał „BOBIK" kundel , a właścicielem psa jest Pani Izabella Krulikowska ze Słupska. W kategorii weteran zgłoszono 6 psów. Tu według publiczności wygrała „DROPKA" Border Collie, którego przedstawiała Monika Górawska z Naćmierza. Wszystkie psy, które zdobyły I miejsca otrzymały puchary, a wszystkie biorące udział w zabawie psy jak i ich właściciele otrzymali drobne upominki: miski, smycze, zabawki smakołyki itp. Nagrody wręczał Pan Marek Leśniewski – Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Na zakończenie wcześniej wybrani laureaci trzech kategorii wiekowych zaproszeni zostali na ring, aby publiczność swym aplauzem wybrała „Jarosławieckiego Championa 2018". Po potrójnej dogrywce pomiędzy kategorią weteran, a kategorią otwartą okazało się, że zwycięzcą tegorocznych Wyborów psa wczasowego została „BOBIK". Właściciel w imieniu psa odebrał puchar, karmę i upominki. Dodatkowo rozegrano konkurs na najzdolniejszego psa, gdzie nagrodę w formie spędzenia miło czasu ufundowała FARMA TALENTÓW z Naćmierz za co serdecznie dziękujemy. Imprezę poprowadziła Joanna Targowska , zaś nad bezpieczeństwem psiaków czuwał doktor Mieczysław Bojke z Lecznicy zwierząt w Darłowie. Dziękujemy.

2

3

4

1

WIĘCEJ ZDJĘĆ - KLIKNIJ TUTAJ!!!