facebook-ckis
  • Rajd rowerowy

Harmonogram zajęć

harmonogram zajęcia październik

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

piknik jesienny 192      W dniu 1 października 2017 roku odbył się Jesienny Piknik pod hasłem „Pamiętajmy o Seniorach". W tym dniu w ramach imprezy na stadionie sportowym im. Zbigniewa Galka w Postominie odbyły się rozgrywki lekkoatletyczne z elementami rekreacji. Konkurencje sportowe rozegrane zostały jako Turniej Weteranów „Babie Lato" w ramach VIII Grand Prix Gminy Postomino „AKTYWNI 50 +". W tych rozgrywkach wzięło udział ponad 50 osób – kobiet i mężczyzn, a o godz. 15.00 na placu „podożynkowym" w Postominie rozpoczęła się „Jesienna Folkowa Biesiada" w ramach niniejszego pikniku.

     W programie zaplanowano występy zespołów ludowych i biesiadnych. Gospodarzem tej „Jesiennej Folkowej Biesiady" był zespół „Pieszczanki" a na zaproszenie odpowiedziały takie zespoły jak: „Ostrowianie" z Ostrowca, „Czerwone Korale" z Dobiesławia, „Seniorzy" z Dębnicy Kaszubskiej, „Wrześniczanki" z Wrześnicy, „Złoty Kłos" z Bytowa i „Pieńkowianie" z Postomina. W tej części imprezy przybyło dużo gości i widzów. Bawiło się ponad 250 osób. Na scenie około godz. 17.00 Pani W-ce Wójt Aleksandra Kurek w asyście Dyrektora CKiS Marka Leśniewskiego wręczyli puchary, dyplomy i medale oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych uczestników rozgrywek Turnieju lekkoatletycznego. Po wręczeniu nagród na scenie w dalszej części rozśpiewały się zespoły. Przeprowadzono konkurs na najlepszy wycisk cytrynowy - nagrodę zdobyła Małgorzata Runowska z Karwic. Na zakończenie z rąk Dyrektora Centrum Kultury i Sportu w Postominie Marka Leśniewskiego oraz Przewodniczącego Rady Gminy Postomino Daniela Pakosa wszystkie zespoły ludowe i biesiadne otrzymały okolicznościową statuetkę, dyplom oraz suweniry.

    Niniejszy piknik był współorganizowany przez Gminę Postomino , Centrum Kultury i Sportu w Postominie oraz Krajową Federację Sportu dla Wszystkich jako nagroda dla laureatów IX Tygodnia Sportu dla Wszystkich – XXII Sportowego Turnieju Miast i Gmin.

   Dziękujemy za ogromne zaangażowanie w rozgrywkach lekkoatletycznych wszystkim uczestnikom. Zespołom które przybyły na Folkową Biesiadę za wspaniałe występy a Zespołowi „Pieszczanki" i całej ekipie z Pieszcza za przepyszny poczęstunek super obsługę. Panu Józkowi Zwolan i jego pomocnikom za czas i serce włożone w przygotowanie Wilkowickiej Ogniowej Grochówki.

piknik jesienny 87

piknik jesienny 179

piknik jesienny 156

WIĘCEJ ZDJĘĆ - KLIKNIJ TUTAJ!!!