facebook-ckis

Harmonogram zajęć

HARMONOGRAM ZAJECIA POPOŁUDNIOWE JESIEŃ 2021

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 220 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

kartka bożonarodzeniowa regulamin A3 www800

Uczestnictwo w konkursie „Kartka Bożonarodzeniowa i skrzat”  jest równoznaczne
z  akceptacja niniejszej klauzuli informacyjnej.
KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

1.    Administratorem Pana/Pani dziecka danych osobowych jest Centrum Kultury i Sportu w Postominie, 76 – 113 Postomino 97, zwany dalej : Administratorem. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym może się Pan/Pani skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; telefon lub pisemnie na adres naszej siedziby.

2.    Pana/ Pani dziecka dane osobowe przetwarzane są w związku z organizacją konkursu plastycznego „Kartka Bożonarodzeniowa i Skrzat ”.

3.    Pana/Pani dziecka dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Pana/Pani dziecka danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.

4.    Administrator nie zamierza przekazywać Pana/Pani dziecka danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

5.    Pana/Pani dziecka dane przechowywane będą nie dłużej niż jest to konieczne, oraz wyznaczony przepisami prawa okres.

6.    Ma Pan/Pani prawo żądać od Administratora dostępu do danych dziecka, ich sprostowania, zaktualizowania, jak również prawo do ograniczenia przetwarzania danych. Zasady udostępniania danych osobowych zostały określone przez przepisy prawa polskiego.

7.    W związku z przetwarzaniem Pana/Pani dziecka danych osobowych przez Administratora przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 

Do pobrania: