facebook-ckis

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

DSC 0352 Large     W sobotnie południe 25 maja 2019 roku na stadionie sportowym w Postominie po raz drugi odbyły się „Świetlicowe Rozgrywki Lekkoatletyczne". Młodzież ze świetlic w tym dniu uczestniczyła również w seriach młodzieżowych Testu Coopera, gdzie osiągnęli i osiągnęli bardzo dobre rezultaty.

     W ramach „Świetlicowych Rozgrywek Lekkoatletycznych" rozegrano konkurencje takie jak: rzut piłeczka palantową, tu najlepsza była drużyna z Wilkowic, II miejsce Pałowo, III miejsce Wszędzień. Drużynowe przeciąganie liny – zwyciężyła drużyna z Wszędzienia , II miejsce – Dzierżęcin, III miejsce – Rusinowo. Na orlikowym torze przeszkód najlepsza i najsprytniejsza okazała się drużyna z Pałowa, II miejsce – Wilkowice, III miejsce – Dzierżęcin. Ostatnią punktowaną konkurencją był "zbijak". W tej konkurencji zwyciężyła ekipa z Rusinowa, II miejsce – Wszędzień, III miejsce – Pałowo. Po podsumowaniu wszystkich konkurencji Puchar Dyrektora Centrum Kultury w Postominie zdobyła Drużyna z Wszędzienia, która obroniła tym samym wynik z ubiegłorocznych rozgrywek.

Wyniki II Świetlicowych Rozgrywek Lekkoatletycznych 2019:

I – Wszędzień;

II – Pałowo;

III – Rusinowo;

IV – Wilkowice;

V – Dzierżęcin;

VI – Pracownia Sztuk Pięknych „GAMMA";

VII – Nacmierz;

      Nagrody puchary i dyplomy wręczył Przewodniczący Rady Gminy Postomino Daniel Pakos oraz Radna Rady Gminy Postomino Danuta Rąpalska. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do przyszłorocznych rozgrywek na stadionie.

Maria Lech-Szajner

"Impreza zorganizowana dzięki dofinansowaniu i współpracy z Gminą Postomino"

 

DSC 0306 Large

DSC 0326 Large

DSC 0344 Large

DSC 0352 Large

 

DSC 0418 Large

DSC 0452 Large

DSC 0456 Large