facebook-ckis

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

P1300292 Large     Dnia 4 czerwca rozegrany został Turniej Eliminacyjny Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Postomino w ramach XIX Współzawodnictwa Sportowo – Rekreacyjnego Sołectw Gminy Postomino w roku 2016. Do turnieju zgłosiło się 18 sołectw, które zostały rozlosowane do czterech grup. Grupy A i B rozegrały mecze na boisku „Orlik" w Pieszczu, natomiast grupy C i D na boisku Orlik w Jarosławcu.

 

       W grupie A ze względu na niestawienie się dwóch sołectw sędzia zdecydował się przedłużyć czas rozgrywania meczu do 20 minut (2 x 10 min) zamiast regulaminowych 16 minut (2 x 8 min). Spotkanie pomiędzy Pieńkowem, a Złakowem po zaciętym boju zakończyło się wynikiem 2:0. Jednak oba zespoły zakwalifikowały się do finałowej „ósemki".

WYNIKI ELIMINACJI:

GRUPA A:
A1. Pieńkowo 3 pkt
A2. Złakowo 0 pkt
A3. Rusinowo - NIEOBECNE
A4. Pieńkówko – NIEOBECNE


      W grupie zmagania toczyły 4 zespoły. Meczem o pierwsze miejsce w grupie okazało się spotkanie pomiędzy gospodarzami eliminacji Pieszczem, a wicemistrzem z poprzedniego roku Postominem. Lepszą drużyną okazało się Postomino wygrywając 3:2.

GRUPA B:
B1. Postomino 9 pkt
B2. Pieszcz 6 pkt
B3. Staniewice 3 pkt
B4. Wszędzień 0 pkt
B5. Tyń – NIEOBECNE

      W grupie C po dwóch zwycięstwach pewne pierwsze miejsce zajęło sołectwo Łącko. Meczem o awans i drugie miejsce w grupie okazał się pojedynek pomiędzy Naćmierzem, a Chudaczewem w którym do Ci pierwsi okazali się minimalnie lepsi wygrywając zaledwie 2:1.

GRUPA C:
C1. Łącko 6 pkt
C2. Naćmierz 3 pkt
C3. Chudaczewo 0 pkt
C4. Pałowo 0 pkt – NIEOBECNE
C5. Marszewo 0 pkt – NIEOBECNE

       W grupie D rywalizacja o awans wyglądała równie ciekawie. Mimo walki sołectwo Nosalin uległo kolegom z Jarosławca i Królewa i to te dwa sołectwa awansowały do finału. Mecz pomiędzy nimi zakończył się remisem 1:1 i o pierwszym miejscu w grupie zadecydował bilans bramek, który minimalnie lepszy miał Jarosławiec.

GRUPA D:
D1.Jarosławiec 4 pkt
D2. Królewo 4 pkt
D3. Nosalin 0 pkt
D4. Pałówko 0 pkt – NIEOBECNI

Po zaciętych meczach wyłoniono 8 finałowych drużyn, które rozstawiono do dwóch grup, według klucza:

GRUPA A:

A1. PIEŃKOWO
C1. ŁĄCKO
B2. PIESZCZ
D2. KRÓLEWO

GRUPA B

B1. POSTOMINO
D1. JAROSŁAWIEC
A2. ZŁAKOWO
C2. NAĆMIERZ

     Serdecznie zapraszamy zakwalifikowane sołectwa oraz wszystkich zainteresowanych do przyjazdu na finały, które odbędą się 25 czerwca 2016 r. na boisku „Orlik" w Postominie o godz. 9:00. Emocji na pewno nie zabraknie!!!
      Dziękujemy Pani Elżbiecie Safaryn – Dyrektorowi Zespołu Szkół w Jarosławcu i Pani Renacie Mazur – Dyrektorowi Zespołu Szkół w Pieszczu za udostępnienie boisk „Orlik″ na potrzeby przeprowadzenia eliminacji turnieju.