facebook-ckis

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Święta już za nami, a więc przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszą Kartkę i Ozdobę Bożonarodzeniową. Dzieci, młodzież oraz dorośli do konkursu zgłosili aż 306 kartek oraz 223 ozdoby, łącznie wpłynęło 529 prac. Poniżej przedstawiamy laureatów z podziałem na kategorie wiekowe:

KATEGORIA: KARTKA BOŻONARODZENIOWA KAT. I – DO 7 LAT (94 PRACE) I MIEJSCE - Andżelika Lacka - PSP GAMMA – CKiS W Postominie (op. J. Czerwińska) II MIEJSCE - Lena Lisek - oddz. Przedszkolny w Postominie (op. Marta Skórzewska) III MIEJSCE - Jakub Owsiuk - ZS w Pieszczu (op. Magdalena Ochocka – Gastół) WYRÓŻNIENIA:

  1. Konrad Białowąs - PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. Jadwiga Czerwińska)
  2. Wiktoria Ciołak - Świetlica w Wilkowicach (op. Ewa Maniecka)
  3. Maciej Staszak - ZS w Postominie (op. Lucyna Bartos)
  4. Karolina Jabłońska - ZS w Jarosławcu (op. Iwona Wilk – Gawlista)
  5. Antonina Mielczarek - (op. Eliza Mielczarek)
  6. Bartosz Rosiak
  7. Emilia Lach - SP w Staniewicach (op. Mirosława Mrowińska)
  8. Zofia Mikołajczyk - SP w Postominie (op. Mariola Bukowska)
  9. Paulina Manuszewska - ZS w Jarosławcu (op. Iwona Wilk-Gawlista)
  10. Martyna Mroczkowska - Świetlica w Wilkowicach (op. Ewa Maniecka)
  11. Szymon Kobak - Świetlica w Pałowie (op. Ewa Maniecka)
  12. Marcin Bartos - ZS w Postominie (op. Lucyna Bartos)
  13. Paulina Rychel - SP w Postominie (op. Mariola Bukowska)
  14. Dominika Tomczyk - Świetlica w Karsinie (op. Ilona Krajewska-Matyjek)
  15. Gabriela Justyńska - PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)

KAT. II – 8-10 LAT (129 PRAC) I MIEJSCE - Natalia Wiewiórska - Biblioteka SP Staniewice (op. Joanna Matczak) II MIEJSCE - Anastazja Michalska - PSP GAMMA-CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska) III MIEJSCE - Michał Tama - ZS w Jarosławcu (op. Róża Tama) WYRÓŻNIENIA:

  1. Karolina Cesak - SP w Postominie (op. Ewa Kulczak - Leśniewska)
  2. Damian Włodarczyk - ZS w Jarosławcu (op. Iwona Wilk - Gawlista)
  3. Tomasz Maniecki - Świetlica w Wilkowicach (op. Ewa Maniecka)
  4. Aleksandra Ciechanowska - PSP GAMMA - CKiS w Postominie (op.J.Czerwińska)
  5. Kaja Klema - SP w Postominie (op. Ewa Kulczak - Leśniewska)
  6. Kacper Dziewięcki - SP w Postominie (op. Ewa Kulczak - Leśniewska)
  7. Zuzanna Matyjasek - SP w Postominie (op. Monika Maroszek)
  8. Adrian Piskuła - Świetlica Środowiskowa w Królewie (op. Mariola Bukowska)
  9. Piotr Antosik - SP w Pieszczu (op. G. Kozera)
  10. Zuzanna Żukowska - ZSS w Korlinie (op. Helena Żukowska)
  11. Amelia Szymańska - ZSS w Korlinie (op. Anna Dąbrowska)
  12. Wiktor Wójcik - Biblioteka SP w Staniewicach (op. Joanna Matczak)
  13. Zuzanna Surma - PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  14. Wiktoria Elendt - SP w Staniewicach (op. Renata Zbyszyńska)
  15. Aleksandra Rogulska - SP w Pieszczu (op. G. Kozera)

KAT. III – 11-15 LAT (69 PRAC) I MIEJSCE - Martyna Radzikowska – SG w Korlinie (op. Barbara Ansel) II MIEJSCE - Olimpia Stachowska - SG w Korlinie (op. Barbara Ansel) III MIESJCE - Natalia Szymańska - ZSS w Korlinie (op. Katarzyna Szymańska) WYRÓŻNIENIA:

  1. Iga Nowakowska - Świetlica w Pałówku (op. Krystyna Wieczyńska)
  2. Hubert Topólski - SP Pieszcz (op. G. Kozera)
  3. Natalia Sławska - PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  4. Karolina Piołunowska - PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  5. Julita Zdrzeniecka - SG w Korlinie (op. Barbara Ansel)
  6. Daria Garlin - Świetlica w Korlinie (op. Ilona Krajewska-Matyjek)
  7. Magdalena Żołopa - SG w Korlinie (op. Barbara Ansel)
  8. Emil Sil - Świelica Środowiskowa w Pieszczu (op. Krystyna Gąsiorowska)
  9. Weronika Sałata - Świetlica w Wilkowicach (op. Ewa Maniecka)
  10. Julia Szymańska - ZS Jarosławiec (op. K. Szymańska)
  11. Bartek Brauer - Świetlica Środowiskowa w Królewie (op. Mariola Bukowska)
  12. Patryk Wieczyński - PSP GAMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  13. Wiktoria Wanago - SP Pieszcz (op. G. Kozera)

KAT. IV – 15 – 18 LAT (5 PRAC) I MIEJSCE - Ola Szczepańska – Świetlica Pałówko (op. Krystyna Wieczyńska) II MIEJSCE – Witold Kozera – Technikum budowlane – (op. G. Kozera) WYRÓŻNIENIA:

  1. Mateusz Jasiński – Świetlica Dzierżęcin (op. A. Rzeczkowska)
  2. Karol Bąk – Świetlica Pałówko (op. Krystyna Wieczyńska)
  3. Oliwia Rosołowska – Świetica Pałówko (op. Krystyna Wieczyńska)

KAT. V – DOROŚLI (9 PRAC) I MIEJSCE - Bogdan Olszak - PSP GAMMA – CKiS w Postominie (J. Czerwińska) II MIEJSCE - Krystyna Wieczyńska - PSP GAMMA-CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska) WYRÓŻNIENIA

  1. Honorata Łomża - PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  2. Renata Zdrzeniecka - PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  3. Krystyna Wieczyńska - PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  4. Kamil Rybak - PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  5. Marcin Bartkowski - PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  6. Arek Szczepański - PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  7. Marek Bujnowski - PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)

KATEGORIA: OZDOBA BOŻONARODZENIOWA KAT. DO 7 LAT (70 PRAC) I MIEJSCE - Bartosz Rosiak - Świetlica Pałowo II MIEJSCE - Kacper Franczak - SP Staniewice (op. Janina Perełka) II MIEJSCE - Jan Liński - SP Staniewice (op. Mirosława Mrowińska) III MIEJSCE - Andżelika Lacka - PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska) III MIEJSCE - Olimpia Pruske - SP Postomino (op. Mariola Bukowska) WYRÓŻNIENIA:

  1. Ewelina Kowalska - SP Postomino (Mariola Bukowska)
  2. Natalia Konopa - SP Staniewice (op. Mirosława Mrowińska)
  3. Kuba Morawski - Świetlica Rusinowo (op. Marzena Bartlewska)
  4. Filip Mielczarek - PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  5. Michał Majrowski - Świetlica Środowiskowa w Pieszczu (op. Krystyna Gąsiorowska)
  6. Mikołaj Mielczarek - PSP GAMMA – CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  7. Praca zbiorowa - ZSS w Korlinie – (op. Marta Matyjasek)

KAT. II – 8-10 LAT (92 PRACE) I MIEJSCE - Anastazja Michalska - PSP GAMMA-CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska) II MIEJSCE - Małgorzata Walczak - Świetlica Karsino (op. Ilona Krajewska-Matyjek) III MIEJSCE - Aleksandra Rogulska – ZS Pieszcz (op. Agnieszka Rogulska) WYRÓŻNIENIA:

  1. Zuzanna Żukowska - ZSS Korlino (op. Helena Żukowska)
  2. Maja Budzich - ZS w Jarosławcu (op. Aneta Żrodowska)
  3. Wiktoria Skóra - SP Postomino (op. Ewa Kulczak-Leśniewska)
  4. Szymon Zieliński - ZS Jarosławiec (op. Iwona Wilk-Gawlista)
  5. Monika Piołunowska - PSP GAMMA - CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  6. Daniel Janik – Świetlica Nosalin (op. Marta Wachholz)
  7. Patrycja Foryś – PSP GAMMA - CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  8. Adam Majbroda – SP Postomino (op. Ewa Kulczak-Leśniewska)
  9. Karolina Krzysztofiak - PSP GAMMA - CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  10. Aleksandra Ciechanowska - PSP GAMMA - CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  11. Karolina Cesak - SP Postomino (op. Ewa Kulczak-Leśniewska)
  12. Daniel Janik - Świetlica Nosalin (op. Marta Wachholz)
  13. Martna Hebbel - SP Postomino (op. Krystyna Gąsiorowska)
  14. Oliwia Szwiec - Świetlica Środowiskowa w Staniewicach (op. Hanna Matuszczak)
  15. Mariola Żakowska - Świetlica Karsino (op. Ilona Krajewska – Matyjek)
  16. Kuba Dydyna – ZS Jarosławiec (op. A. Żrodowska)

KAT. III – 11-15 LAT (50 PRAC) I MIEJSCE - Mateusz Bartlewski - Świetlica w Rusinowie (op. Marzena Bartlewska) II MIEJSCE - Dominik Wawrzyniak - Świetlica w Chudaczewie (op. I. Krajewska-Matyjek) III MIEJSCE - Magdalena Stryjek – Świetlica Nosalin (op. Marta Wachholz) IV MIEJSCE - Karolina Piołunkowska - PSP GAMMA-CKiS w Postominie (op.J. Czerwińska) V MIEJSCE - Jakub Kuberski – Świetlica w Wilkowicach (op. Ewa Maniecka) WYRÓŹNEINIA:

  1. Patryk Wieczyński - PSP GAMMA-CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  2. Adrianna Zielonka - Świetlica Środowiskowa w Pieszczu (op. Krystyna Gąsiorowska)
  3. Karolina Piołunowska - PSP GAMMA-CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  4. Magdalena Żołopa - ZSS w Korlinie (op. Barbara Ansel)
  5. Bartłomiej Meronk - Świetlica Chudaczewo (op. Ilona Krajewska – Matyjek)
  6. Natalia Gołębiewska - Świetlica w Wilkowicach (op. Ewa Maniecka)

KAT. IV – 15 – 18 LAT I MIEJSCE – Joanna Bartlewska – Świetlica w Rusinowie (op. Marzena Bartlewska) KAT. V – DOROŚLI I MIEJSCE - Marzena Kurzyńska - Rusinowo II MIEJSCE - Justyna Mielczarek - PSP GAMMA-CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska) III MIEJSCE - Bogdan Olszak - PSP GAMMA-CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska) WYRÓŻNIENIE:

  1. Wanda Morawska - Świetlica Rusinowo
  2. Bogdan Olszak - PSP GAMMA-CKiS w Postominie (op. J. Czerwińska)
  3. Marzena Bartlewska - Świetlica Rusinowo

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a laureatom gratulujemy i zapraszamy na ceremonię nagradzania, która odbędzie się 20 stycznia br. o godz. 15.00 na Sali Wielofunkcyjnej w Postominie.