facebook-ckis

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Znamy już finalistów Etapu Gminnego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”. W dniu 11 grudnia 2013 r. jury w składzie: Marek Leśniewski – Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Postominie, Małgorzata Banasiak– artysta plastyk, Piotr Grzejszczak – inspektor ds. obronnych, ewidencji ludności i ochrony przeciwpożarowej w Urzędzie Gminy w Postominie, Monika Lacka główna księgowa CKiS, Maria Lech-Szajner – specjalista ds. działalności kulturalnej w Centrum Kultury i Sportu w Postominie oceniło 175 prac, które zgłoszono do konkursu.

Prace podopiecznych złożyły:

  • Pracownia Sztuk Pięknych „GAMMA” – Centrum Kultury i Sportu w Postominie,
  • Szkoła Podstawowa w Staniewicach,
  • Świetlica Środowiskowa w Korlinie,
  • Świetlica Środowiskowa w Królewie,
  • Świetlica Środowiskowa w Pieszczu,
  • świetlica Środowiskowa w Staniewicach
  • Świetlica Wiejska w Dzierżęcinie,
  • Świetlica Wiejska w Pałowie,
  • Świetlica Wiejska w Chudaczewie,
  • Świetlica Wiejska w Masłowicach,
  • Świetlica Wiejska w Kaninie,
  • Świetlica Wiejska w Nosalinie,
  • Świetlica Wiejska w Wilkowicach,
  • Świetlica Wiejska w Pałówku,
  • Świetlica Wiejska w Rusinowie
  • Zespół Szkół Społecznych w Korlinie,
  • Zespół Szkół w Pieszczu,
  • Zespół Szkół w Postominie,
  • Zespóó Szkół w Jarosławcu.

Jury oceniło prace pod względem plastycznym oraz zgodności z tematyką konkursu, ustaliło ostateczne wyniki eliminacji gminnych i zakwalifikowało do eliminacji powiatowych następujące prace:

I grupa – przedszkola

Wpłynęło 28 prac. Jury zakwalifikowało do etapu powiatowego 5 prac:

  • Paulina Rychel – ZS w Postominie opiekun Mariola Bukowska
  • Paweł Cybul – Szkoła Podstawowa w Staniewicach opiekun Sławomir Sroka
  • Ewelina Kowalska ZS w Postominie opiekun Mariola Bukowska
  • Aleksandra Hutman SP w Staniewicach opiekun Anna Chylewska – Sroka
  • Lena Michalak ZS w Postominie opiekun Róża Tama

Wyróżniono prace:

  • Miłosz Szczepański SP w Staniewicach opiekun Anna Chylewska – Sroka
  • Zuzanna Morawiec SP w Staniewicach opiekun Anna Chylewska – Sroka
  • Dominik Mazurek SP w Staniewicach opiekun Anna Chylewska – Sroka
  • Julia Sikora ZS w Postominie opiekun Ewa Kwiatek
  • Adam   Pomierski   ZS w Postominie opiekun Ewa Kwiatek
  • Wiktor Figiel ZS w Postominie opiekun Róża Tama
  • Mikołaj Mielczarek PSP GAMMA opiekun Jadwiga Czerwińska

II grupa – szkoła podstawowa, klasy I – III

Wpłynęły 99 prac. Jury zakwalifikowało do etapu powiatowego 5 prac:

  • Adam Majbroda  ZS w Postominie opiekun Ewa Kulczak-Leśniewska
  • Kacper Dziwięcki  ZS w Postominie opiekun Ewa Kulczak-Leśniewska
  • Anita Dopierała  ZS w Postominie opiekun Helena Gałat-Kuc
  • Małgorzata Łukasik SP w Staniewicach opiekun Sławomir Sroka
  • Kacper Romanowski Świetlica Środowiskowa w Pieszczu opiekun Krystyna Gąsiorowska.

Wyróżniono prace:

  • Patrycja czarniak
  • Patrycja Skrzeczkowska
  • Amelia Szymańska
  • Igor Bonowicz
  • Zuzanna Błaszczyk
  • Michał Kurek
  • Bartłomiej Grzebielucha
  • Zuzanna Matyjasek
  • Wiktoria Skóra
  • Adrianna Piorunowska
  • Dominik Laska
  • Martyna Mroczkowska
  • Oskar lech-Szajner
  • Aleksandra Rogulska

III grupa – szkoła podstawowa, klasy IV – VI

Wpłynęło 33 prac. Jury zakwalifikowało do etapu powiatowego 9 prac:

  • Patryk Kośka Świetlica Środowiskowa w Królewie opiekun Mariola Bukowska
  • Paulina Rzeczkowska Świetlica Wiejska w Dzierżęcinie opiekun Agnieszka Rzeczkowska
  • Patrycja Pawłowska Świetlica Wiejska w Nosalinie
  • Przemysław Brzezinski PSP „GAMMA”  CKiS Postomino opiekun Jadwiga  Czerwieńska
  • Patryk Wieczyński PSP „GAMMA”  CKiS Postomino opiekun Jadwiga  Czerwieńska
  • Bartosz Swędrak Świetlica Środowiskowa w Pieszczu opiekun Krystyna Gąsiorowska
  • Kamila Capar Świetlica Środowiskowa w Królewie opiekun Mariola Bukowska
  • Julka Walentynowicz Świetlica Środowiskowa w Królewie opiekun Mariola Bukowska
  • Łukasz Capar Świetlica Środowiskowa w Królewie opiekun Mariola Bukowska

Wyróżniono prace:

  • Pakos Szymon Świetlica Środowiskowa w Staniewicach opiekun TeresaRysztak
  • Zofia Leśniewska Zespół Szkół w Postominke opiekun Mariola Bukowska
  • Krystian Wisowaty Świtlica Środowiskowa w Korlinie opiekun Bożena Wrzesień
  • Adam Sil Świetlica Wiejska w Nosalinie opiekun Marta Wachholz

IV grupa – gimnazjum

Wpłynęło 8 prac. Jury zakwalifikowało do etapu powiatowego 5 prac:

  • Adrianna Zielonka Świetlica Środowiskowa w Pieszczu opiekun Mariola Bukowska
  • Weronika Chrobak Świetlica Wiejska w Dzierżęcinie opiekun Agnieszka Rzeczkowska
  • Kamil Czarniak Świetlica Środowiskowa w Królewie opiekun Mariola Bukowska
  • Andżelika Kujawa ZS w Postominie opiekun Krzysztof Szajner

V grupa – szkoła ponadgimnazjalna

Nie wpłynęła żadna praca

VI grupa – dorośli:

Wpłynęły 7 prac, które Jury zakwalifikowało do etapu powiatowego:

  • Honorata Łomża PSP „GAMMA”  CKiS Postomino opiekun Jadwiga  Czerwieńska
  • Marlen Urbańska PSP „GAMMA”  CKiS Postomino opiekun Jadwiga  Czerwieńska
  • Kamil Rybak PSP „GAMMA”  CKiS Postomino opiekun Jadwiga  Czerwieńska
  • Marek Bujnowski PSP „GAMMA”  CKiS Postomino opiekun Jadwiga  Czerwieńska                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Wyróżniono prace:

  • Andrzej Bartkowiak  PSP „GAMMA”  CKiS Postomino opiekun Jadwiga  Czerwieńska
  • Renata Jedrzejewska  PSP „GAMMA”  CKiS Postomino opiekun Jadwiga  Czerwieńska
  • Arek Szczepański  PSP „GAMMA”  CKiS Postomino opiekun Jadwiga  Czerwieńska

Zapraszamy wszystkich laureatów i wyróżnionych na wystawę prac w dniu 14.12.2013r w budynku CKiS gdzie zostaną wręczone dyplomy i wyróżnienia.

Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za powodzenie prac w kolejnych etapach konkursu!!!