facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Grudzień 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

P1200454 Large      W sobotę 30 maja br. na stadionie sportowym w Postominie o godz. 11.00 odbyła się ceremonia nagradzania zwycięzców w poszczególnych kategoriach Postomińskich Czwartków Lekkoatletycznych w sezonie 2014/2015. W edycji przeprowadzono 10 zawodów w tym Finał Gminny. Warunkiem sklasyfikowania był udział w minimum 5 "czwartkach" oraz udział w Finale, który odbył się 28 maja. Pierwsze trójki z każdej kategorii oraz konkurecji otrzymały medale i nagrody rzeczowe, natomiast dla zwycięzców czekały również pamiątkowe puchary Wójta Gminy Postomino. Wszytkie wyróżnione dzieci miały możliwość również wyjechać na wycieczkę do Gdańska w ramach nagrody za dobre wyniki sportowe oraz aktywny udział w zawodach. Poniżej przedstawiamy klasyfikacje z podziałem na kategorie wiekowe i rozgrywane konkurencje:

 

Bieg na dystansie 1000m:

o 2002 CHŁ.
1. GRZEGORZ MAZANEK - ZS POSTOMINO

o 2003 CHŁ.
1. MATEUSZ IWANIEC - ZS POSTOMINO

Bieg na dystansie 300m:


o 2002 CHŁ.
1. ADRIAN ERWARDT - SP STANIEWICE
2. KORNEL KARBOWSKI - SP KUROWO

o 2002 DZ.
1. ANNA KOŁODZIEJSKA - ZS JAROSŁAWIEC
2. MARTYNA BOGUS - ZS POSTOMINO
3. PATRYCJA PAWŁOWSKA - SP STANIEWICE

o 2003 CHŁ.
1. SZYMON PAKOS - SP STANIEWICE
2. PATRYK WIECZYŃSKI - ZS POSTOMINO
3. KACPER SURMA - SP STANIEWICE

o 2003 DZ.
1. JULIA LISEK - SP STANIEWICE
2. MAGDALENA MAZUREK - SP STANIEWICE

o 2004 CHŁ.
1. KACPER KONDRACIUK - ZS POSTOMINO
2. JAKUB ŁUKASIK - SP STANIEWICE

o 2004 DZ.
1. ALEKSANDRA CIECHANOWSKA - ZS POSTOMINO
2. PATRYCJA STOPA - ZS POSTOMINO

Bieg na dystansie 60m:


o 2002 CHŁ
1. IGOR SKÓRZEWSKI - ZS POSTOMINO
2. DOMINIK BARTOSZEK - SP KUROWO
3. MAKSYMILIAN BUGOWSKI - ZS JAROSŁAWIEC

o 2002 DZ.
1. DARIA NARKIEWICZ - ZS JAROSŁAWIEC
2. DAGMARA KACZYŃSKA - SP STANIEWICE
3. ZOFIA LEŚNIEWSKA - ZS POSTOMINO

o 2003 CHŁ.
1. MATEUSZ KORDYL - ZS POSTOMINO
2. IGOR MICHALAK - ZS POSTOMINO
3. ALEKSANDER BARCZYŃSKI - SP KUROWO

o 2003 DZ.
1. DARIA GARLIN - ZS POSTOMINO
1. KATARZYNA KAPA - SP STANIEWICE
2. MONIKA PIOŁUNKOWSKA - ZS POSTOMINO
3. JULIA STĘPIEŃ - ZS PIESZCZ

o 2004 CHŁ
1. JAKUB KARBOWSKI - SP KUROWO
2. MATEUSZ KOPERA - ZS POSTOMINO
3. KAMIL LUDWIKOWSKI - ZS POSTOMINO

o 2004 DZ.
1. WIKTORIA GRZEBIELUCHA - ZS POSTOMINO
2. KAMILA CHMERA - SP KUROWO
3. KINGA NEUMANN - SP KUROWO

Bieg na dystansie 600m:


o 2002 DZ.
1. ALEKSANDRA BOSAK - ZS POSTOMINO
2. KAROLINA PIOŁUNKOWSKA - ZS POSTOMINO

o 2003 DZ.
1. AMANDA ZIELONKA - ZS PIESZCZ

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ:


o 2002 CHŁ.
2. MICHAŁ BARCZYŃSKI - SP KUROWO
3. KACPER LECH-SZAJNER - ZS JAROSŁAWIEC
4. ADRIAN EDWARDT - SP STANIEWICE

o 2002 DZ.
1. KORNELIA CHOCIANOWSKA - ZS POSTOMINO
2. ZOFIA LEŚNIEWSKA - ZS POSTOMINO
3. LILIANA KĘDZIŃSKA - ZS POSTOMINO

o 2003 CHŁ.
1. ALEKSANDER BARCZYŃSKI - SP KUROWO
2. IGOR MICHALAK - ZS POSTOMINO
3. MATEUSZ IWANIEC - ZS POSTOMINO

o 2003 DZ.
1. MONIKA PIOŁUNKOWSKA - ZS POSTOMINO

o 2004 CHŁ.
2. DOMINIK GARLIN - ZS POSTOMINO
3. MICHAŁ CIESIELSKI - ZSS KORLINO
4. KACPER KONDRACIUK - ZS POSTOMINO

o 2004 DZ.
1. KINGA NEUMANN - SP KUROWO
2. KAMILA KOWALIK - ZS POSTOMINO
3. ZUZANNA ŻUKOWSKA - ZSS KORLINO

SKOK W DAL


o 2002 CHŁ.
1. DOMINIK BARTOSZEK - SP KUROWO
2. GRZEGORZ MAZANEK - ZS POSTOMINO

o 2002 DZ.
1. DAGMARA KACZYŃSKA - SP STANIEWICE
2. ANNA KOŁODZIEJSKA - ZS JAROSŁAWIEC
3. INGA WAL - SP STANIEWICE

o 2003 CHŁ.
1. SEBASTIAN SURMA - SP STANIEWICE
2. KACPER SURMA - SP STANIEWICE
3. SZYMON PAKOS - SP STANIEWICE

o 2003 DZ.
1. AMANDA ZIELONKA - ZS PIESZCZ
2. JULIA LISEK - SP STANIEWICE
3. KATARZYNA KAPA - SP STANIEWICE

o 2004 CHŁ. I MŁODSI
1. JAKUB KARBOWSKA - SP KUROWO
2. MATEUSZ KOPERA - ZS POSTOMINO
3. DANIEL JANIK - SP STANIEWICE

o 2004 DZ.
1. KAMILA CHMERA - SP KUROWO
2. DARIA CHACHUŁA - SP STANIEWICE
3. ALEKSANDRA CIECHANOWSKA - ZS POSTOMINO

SKOK WZWYŻ


o 2002 CHŁ.
1. MAKSYMILIAN BUGOWSKI - ZS JAROSŁAWIEC
2. IGOR SKÓRZEWSKI - ZS POSTOMINO
3. MICHAŁ MOCZYBRODA - ZS POSTOMINO

o 2002 DZ.
1. PATRYCJA PAWŁOWSKA - SP STANIEWICE
2. DARIA NARKIEWICZ - ZS JAROSŁAWIEC
3. AGNIESZKA BIAŁOWĄS - ZS POSTOMINO

o 2003 CHŁ.
1. GĄBKA RAFAŁ - ZS POSTOMINO

o 2003 DZ.
1. MAGDALENA MAZUREK - SP STANIEWICE

o 2004 CHŁ.
1. MACIEJ WIELIŃSKI - ZS POSTOMINO
2. KACPER WAL - SP STANIEWICE

o 2004 DZ.
1. WIKTORIA GRZEBIELUCHA - ZS POSTOMINO
2. PATRYCJA STOPA - ZS POSTOMINO

 

        Dzieci, które uczestniczyły we wszystkich dziesięciu "czwartkach" otrzymały nagrodę specjalną od Dyrektora Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Poniżej lista dzieci ze 100% frekwencją:

MOCZYBRODA MICHAŁ
CHOCIANOWSKA KORNELIA
WIECZYŃSKI PATRYK
KORDYL MATEUSZ
MICHALAK IGOR
KOPERA MATEUSZ
WIELIŃSKI MACIEJ
SALABURA HUBERT
ŻELAZKO ANNA
GRZEBIELUCHA WIKTORIA
KĘDZIŃSKA LILIANA

 

        Serdecznie gratulujemy wszystkim osiągniętych wyników i zapraszamy do równie aktywnego udziału w kolejnej edycji, która rozpocznie się już we wrześnie bieżącego roku.