facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Serdecznie zapraszamy na czternastą już edycję Biegu Mikołajkowego. Jak co roku rozegrane zostaną XIV Biegi Młodzieżowe na dystansach 600m, 800m, 1000m, 1200m, IV Mikołajkowe 2 Mile Morskie Nordic Walking oraz Bieg Główny na dystansie 10.000m.

Już na tydzień przed biegiem wyczerpany został limit uczestników Biegu Głównego co oznacza, że nie będzie możliwości zgłoszenia się do biegu w dzień rozgrywania zawodów.

Dla wszystkich uczestników biegów przygotowano pamiątkowe medale, mikołajowe czapki oraz z rąk samego Św. Mikołaja smaczne czekolady. Na najlepszą zawodniczkę i zawodnika w biegu głównym czekać będą rowery ufundowane przez sklep sportowy Decathlon oraz Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego "Olszewski i Synowie".

Swoją obecność potwierdzili już znani olimpijczycy: Barbara Madejczyk, Tomasz Czubak, Jan Huruk, Kazimierz Adach. Każdy będzie mógł podejść, porozmawiać ze sportowcami, zrobić zdjęcie czy poprosić o autograf. Mamy nadzieję, że Ci wybitni sportowcy wcielą się w role mikołajów tego dnia. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników rekreacji ruchowej do wspólnej zabawy w rozbieganym Jarosławcu.