facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

WRZESIEŃ 2023

show2023 4     W dniu 17 marca 2023 r. w Hali Sportowej w Postominie odbył się po raz pierwszy Pokaz „Akrobatyki na szarfach". Pokaz zorganizowany został przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie przy dużym współudziale Szkoły Tańca Revoltade z Darłowa. W show udział wzięły ambitne członkinie sekcji Akrobatycznej CKiS w Postominie: Aleksandra Plytta, Zofia Plopa, Dalia Mustafa, Maria Gordienko, Wiktoria Machelska i Oliwia Pacyniak. Z Darłowa pokaz wsparła doświadczona grupa Aerial Skilks Revoltade w składzie: Hanna Kasprzykowska, Lena Bastian Brzezińska, Zuzanna Papierowska i Łucja Płóciennik, Maja Jędrzejczak i Kuba Hańczur.

    Ogromne podziękowania należą się instruktorowi oraz trenerowi Dariuszowi Chimko, za ogrom pracy włożony w przygotowanie pokazu. Dziękujemy za aranżacje światłem i muzyką przyjaciołom CKiS Maćkowi i Krzysztofowi. Był to pierwszy tego typu pokaz w Postominie.

     Mamy nadzieję, że nowe nabyte doświadczenia będą owocowały sukcesami w dalszej drodze. Zapraszamy chętne osoby do udziału w zajęciach sekcji. Kolejne spotkanie odbędzie się 22 kwietnia godz. 9.00 w hali sportowej w Postominie.

Czytaj więcej: Show Akrobatyczne w Postominie

Plakat Show Akrobatyczne

akrobatyka styczeń 2023