facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

20220424 110844 Large   Kolejny rajd w tym roku zorganizowany w dniu 24 kwietnia2022 po raz kolejny zaskoczył nas wszystkich pozytywnie. Jeszcze większa radość na trasę wyruszyły 43 osoby. Ekipa uczniów ze Szkoły Podstawowej z Postomina wraz z rodzicami oraz 10 osobowa grupa uczniów pod opieką Pani Edyty Stachowskiej z Zespołu Szkół Społecznych
z Korlina. Miło było widzieć rodziny.

    Tym razem wyruszyliśmy KU SŁOŃCU na Lody do Jarosławca. Trasa z Postomina przez Korlino do Jarosławca i zpowrotem.. Po drodze zwiedziliśmy Łącko jedną ze 100 najciekawszych wsi w Polsce. Poruszaliśmy się Trasą Szachulca i legend by poznać zakątki Łącka. W Jarosławcu oczywiście były lody, spotkanie z widokiem nad morzem – na plaże DUBAJ. Oczywiście kilka legend o naszych miejscowościach usłyszeli uczestnicy rajdu.

    W Jarosławcu na O.W. Przywodny rozegrano konkurencje "Bulle". Najlepszymi młodszymi graczami w bulle zostali Gabrysia Justyńska z Pieńkowa, Aleksander Czernikowski z Łącka, Fabian Banasik z Korlina oraz Jakub Cichy z Postomina. Wśród dorosłych najlepsze okazały się Daniela Igras z Królewa oraz Krystyna Humińska z Postomina. Na zakończenie podczas spożywania pizzy wręczono nagrody za konkurs oraz doceniono najmłodszych i najstarszych uczestników, którzy pokonali trasę. Już dziś zapraszamy serdecznie na kolejny Rajd Rowerowy tym razem do Wilkowic na FESTYN OGNIA 21 maja by poznać uroki naszej Gminy.

MLSZ

rajd slonce 1

 

 

rajd slonce 1

 

rajd slonce 1

 

 

 

rajd slonce 1

rajd slonce 1

rajd slonce 1

rajd slonce 1

rajd slonce 1