facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

spokanied k     W dniu 16 marca odbyło się pierwsze spotkanie szkoleniowe z Metodologii Badań Potrzeb Kulturalnych w ramach wniosku „Kultura tu i Teraz". W spotkaniu ukazującym metody badawcze potrzeb kulturalnych Gminy Postomino zarówno w teorii, jak i w praktyce udział wzięli: Aleksandry Kurek Zastępca Wójta Gminy Postomino, Beata Pawłowicz Animatora Kultury z Narodowego Centrum Kultury z Warszawy, Dariusz Patoleta Badacz z Fundacji Kaszubskie Słoneczniki oraz zespół Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne". Edycja 2022.

     Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dot. projektu „Kultura tu i teraz" w Gminie Postomino w dniu10 kwietnia 2022 (niedziela) o godz. 17.00, Projekt jest skierowany do mieszkańców Gminy Postomino chcących włączyć się w działania służące rozwojowi kultury w naszej społeczności. Celem projektu jest opracowanie profesjonalnej diagnozy identyfikującej zasoby i oddolne inicjatywy społeczności lokalnej, które w efekcie rozwiną aktywność społeczną, wspomogą rozwój kapitału kulturowego, wzmocnią potencjał naszej instytucji a także odkryją nieznane talenty drzemiące w naszej społeczności. Dzięki działaniom projektowym planujemy zwiększyć dostępność naszej instytucji dla wszystkich grup odbiorców. Efektem projektu będą inicjatywy kulturalne zgłoszone przez zainteresowanych mieszkańców, którym zależy na rozwoju społeczno- kulturalnym w naszej gminie.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury

"Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne". Edycja 2022.

spokanied k

loga

spokanie DK