facebook-ckis
  • świeta 2021

Harmonogram zajęć

HARMONOGRAM ZAJECIA POPOŁUDNIOWE JESIEŃ 2021

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Znamy już zwycięzców Etapu Gminnego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”. Ogółem wpłynęło 166 prac ze szkół, świetlic wiejskich i środowiskowych, przedszkoli oraz pracowni plastycznych z terenu gminy Postomino w kategoriach:

Przedszkola 9 szt.

Klasa I – III 112 szt.

Klasa IV – VI 29 szt.

Gimnazjum 8 szt.

Szkoły ponadgimnazjalne – 1 szt.

Dorośli - 7 szt.  

Kategoria I Przedszkola (9 szt.) I Adam Pomierski – Postomino (op. Ewa Kwiatek) II Patrycja Grabowska – Postomino (op. Ewa Kwiatek) III Michał Nożyński – Świetlica środowiskowa Pieszcz (op. Krystyna Gąsiorowska) IV Maja Mielczarek - Postomino (op. Ewa Kwiatek) V Martyna Kotowicz – Postomino (op. Ewa Kwiatek) Wyróżnienia:

  1. Jakub Cichy – Postomino (op. Ewa Kwiatek)
  2. Piotr Rynkowski – ZSS Korlino (op. Barbara Kwiatek)
  3. Hanna Podgórska – Postomino (op. Ewa Kwiatek)

  Kategoria II Klasy I – III (112 szt.) I Wiktoria Skóra – SP Postomino (op. Ewa Kulczak- Leśniewska) II Hubert Rzeczkowski - SP Postomino (op. Monika Maroszek) III Adam Majbroda – SP Postomino (op. Ewa Kulczak - Leśniewska) IV Kacper Dziewięcki – SP Postomino (op. Ewa Kulczak – Leśniewska) Wyróżnienia:

  1. Karol Taraska – ZSS Korlino (op. Barbara Ansel)
  2. Ines Schönwald – SP Postomino (op. Krystyna Gąsiorowska)
  3. Zuzanna Błaszczyk – SP Postomino (op. Krystyna Gąsiorowska)
  4. Dominik Laska – PSP Gamma – CKiS w Postominie (op. Jadwiga Czerwińska)
  5. Andżelika Lacka – PSP Gamma – CKiS w Postominie (op. Jadwiga Czerwińska)
  6. Konrad Białowąs – PSP Gamma – CKiS w Postominie (op. Jadwiga Czerwińska)
  7. Mikołaj Mielczarek – PSP Gamma – CKiS w Postominie (op. Jadwiga Czerwińska)
  8. Kamila Tomczyk – SP Postomino (op. Monika Maroszek)
  9. Antonina Szczepanek – świetlica Nosalin (op. Marta Wachholz)
  10. Bartek Grzebielucha – świetlica Masłowice (op. Krystyna Wieczyńska)
  11. Paweł Pawlak – SP Postomino – (op. Monika Maroszek)
  12. Kaja Kalemba – SP Postomino (op. Ewa Kulczak – Leśniewska)

Kategoria III Klasy IV – VI (29 szt.) I Tymoteusz Sadowski - ZSS Korlino (op. Barbara Kwiatek) II Patrycja Pawłowska- świetlica Nosalin (op. Marta Wachholz) III Dominika Wyciszkiewicz – ZSS Korlino (op. Barbara Kwiatek) IV Paulina Bryl – ZSS Korlino (op. Barbara Kwiatek) Wyróżnienia:

  1. Paulina Rzeczkowska – świetlica Dzierżęcin (op. Agnieszka Rzeczkowska)
  2. Mateusz Juszczak – ZSS Korlino (op. Barbara Kwiatek)
  3. Tymoteusz Sadowski – ZSS Korlino (op. Barbara Kwiatek)
  4. Zuzanna Błaszczyk – PSP Gamma – CKiS w Postominie (op. Jadwiga Czerwińska)
  5. Jowita Sieradzka – PSP Gamma - CKiS w Postominie (op. Jadwiga Czerwińska)
  6. Anastazja Michalska – PSP Gamma – CKiS w Postominie (op. Jadwiga Czerwińska)
  7. Amelia Szymańska – ZSS Korlino (op. Barbara Kwiatek)
  8. Kordian Słodziński – SP Pieszcz (op. G. Kozera)
  9. Aleksandra Szablewska – św. środowiskowa Korlino (op. Bożena Wrzesień)

Kategoria IV Gimnazjum (8 szt.) I Klaudia Bartnik – świetlica Kanin (op. A. Rzeczkowska) II Kamil Wisowaty – świetlica środowiskowa Korlino (op. Bożena Wrzesień) III Weronika Chrobak - świetlica Dzierżęcin (op. A. Rzeczkowska) Wyróżnienia:

  1. Dagmara Chrobak – świetlica Dzierżęcin (op. A. Rzeczkowska)
  2. Sebastian Szczepański – świetlica Pałówko (op. Krystyna Wieczyńska)
  3. Julia Garlin – świetlica Kanin (op. A. Rzeczkowska)
  4. Sandra Joskowska – świetlica Pałówko (op. Krystyna Wieczyńska)
  5. Izabela Bartosiewicz – ZSS Korlino (op. Barbara Kwiatek)

Kategoria V Szkoły Ponadgimnazjalne I Witold Kozera – TB Słupsk (op. G Kozera) Kategoria VI Dorośli (7 prac) I Honorata Łomża II Andrzej Bartkowiak - PSP Gamma – CKiS w Postominie III Marlena Urbańska Wyróżnienia:

  1. Marek Bujnowski
  2. Renata Jędrzejewska - PSP Gamma – CKiS w Postominie
  3. Arkadiusz Szczepański
  4. Kamil Rybak

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a laureatom gratulujemy i zapraszamy na ceremonię nagradzania, która odbędzie się 20 stycznia br. o godz. 16.00 na Sali Wielofunkcyjnej przy Centrum Kultury i Sportu w Postominie.