facebook-ckis
  • świeta 2021

Harmonogram zajęć

HARMONOGRAM ZAJECIA POPOŁUDNIOWE JESIEŃ 2021

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

konkurs fotograficzny wisona plakat 2021    Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie konkursu fotograficznego pn. "Przebudzenie wiosny w naszej gminie". Zdjęcia konkursowe wraz z wypełnionym  zgłoszeniem załączonym poniżej przesyłać można do 18 czerwca 2021 roku na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej szczegółów w regulaminie.

REGULAMIN - KONKURS FOTOGRAFICZNY "PRZEBUDZENIE WIOSNY W NASZEJ GMINIE"

ZGŁOSZENIE KONKURSOWE