facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

HARMONOGRAM ZAJECIA POPOŁUDNIOWE JESIEŃ 2021

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Plakat WOŚP

 

Centrum Kultury i Sportu w Postominie, w którym tradycyjnie jak co roku  mieści się POSTOMIŃSKI  sztab 3272 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, rozpoczyna rejestrację wolontariuszy.

Środki zebrane podczas 29. Finału WOŚP przeznaczone będą na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

W tym roku do rejestrowania zapraszamy wyłącznie osoby pełnoletnie.

Niestety sytuacja jaka jest obecnie wymusza na nas zmianę kilku punktów corocznego Finału. W tym roku nie będzie objazdu busów ani autobusu z wolontariuszami po naszej Gminie. Chcielibyśmy, aby wolontariusze byli z każdej miejscowości naszej gminy, to logistycznie ułatwiło by nam przeprowadzenie zbiórki pieniędzy.

W tym roku ankietę wolontariusza i regulamin można pobrać z naszej  strony internetowej www.ckis.postomino.pl.  Wypełnioną ankietę i regulamin  wraz ze zdjęciem prosimy przynieść do Centrum Kultury i Sportu  w Postominie do 15 grudnia 2020 w godzinach 9.00 – 15.00 aby zarejestrować się jako wolontariusz.

Zdjęcie do identyfikatora można dostarczyć w formie elektronicznej (płyta CD, pendrive itp.) lub w formie wydruku w rozmiarze co najmniej 800×600 pikseli, ważne jest to, że na zdjęciu musi być widoczna cała głowa, twarz nie może być zasłonięta przez włosy, okulary przeciwsłoneczne i elementy otoczenia.

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt pod nr tel. 607448887 szef sztabu Maria Lech-Szajner udzieli odpowiedzi.

Nie czekajcie do ostatniej chwili. Dostarczenie zgłoszeń po wskazanym terminie nie gwarantuje rejestracji wolontariuszy.

Podczas wizyty w sztabie prosimy pamiętać o bezwzględnym przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych.

 

Do pobrania: