facebook-ckis
  • świeta 2021

Harmonogram zajęć

HARMONOGRAM ZAJECIA POPOŁUDNIOWE JESIEŃ 2021

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

nag

      Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie organizowanym przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie pn. „WIOSNA W OBIEKTYWIE". Jest to konkurs fotograficzny, polegający na wykonaniu jak najlepszego i najciekawszego zdjęcia ukazującego aspekt wiosenny na terenie gminy Postomino. Każdy uczestnik zgłosić do konkursu może tylko jedno zdjęcie, które musi przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez aplikację WhatsApp na nr telefonu - 514009680 do 5 maja 2020 roku do godz. 8:00. Prosimy również o udostępnienie posta o konkursie na swojej osi czasu na portalu społecznościowym Facebook.

Zdjęcia oceniane będą przez użytkowników Facebooka. O miejscu decydować będzie większa ilość „lajków" odrębnie w kategoriach wiekowych:

• do lat 9
• 10 -15 lat;
• 16+

      Prawa autorskie nadesłanych zdjęć przechodzą na Centrum Kultury i Sportu w Postominie, 76 – 113 Postomino 97.

      Zdjęcia do oceny zostaną opublikowane 6 maja 2020r. na facebookowym fanpagu Centrum Kultury i Sportu w Postominie, a głosowanie potrwa do 11 maja do godz.9:00. Ogłoszenie oficjalnych wyników nastąpi 12.05.2020 r. Dla autorów 3 zdjęć w każdej kategorii, które zdobędą największą ilość polubień czekają atrakcyjne nagrody.

     Wysyłając zdjęcie wyrażasz jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu, a w tym publikacje zdjęć na stronie internetowej, mediach społecznościowych (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. Dz. U. Nr 133, z późn. zm.).