facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

HARMONOGRAM ZAJECIA POPOŁUDNIOWE JESIEŃ 2021

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

NAGŁÓWEK 1 MUZYKALNOŚĆ

      Centrum Kultury i Sportu w Postominie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie internetowym „POKAŻ TALENT". Wśród mieszkańców gminy Postomino jest wiele uzdolnionych osób, które zachęcamy do zaprezentowania swojego talentu. Pierwszy temat to MUZYKALNOŚĆ.

      Zadaniem uczestników konkursu jest nagranie filmu telefonem, kamerką internetową lub innym urządzeniem multimedialnym (trwającego maksymalnie 2 minuty) na którym chwalicie się swoim talentem muzycznym. Może to być występ WOKALNY, jak również INSTRUMENTALNY (każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jeden występ). Prosimy również o udostępnienie posta o konkursie na swojej osi czasu na portalu społecznościowym Facebook.

Prace oceniane będą odrębnie w kategoriach wiekowych:
• do lat 6;
• 7-10 lat;
• 11-16 lat;
• 16+

      Filmy przesłać można za pośrednictwem maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub aplikacji WhatsApp na nr telefonu - 514009680 do 20 kwietnia 2020 roku do godz. 8:00. Wysyłając film wyrażasz jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu, a w tym publikacje filmów na stronie internetowej, mediach społecznościowych (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. Dz. U. Nr 133, z późn. zm.).

     Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 kwietnia 2020 r. o godz. 12:00 za pośrednictwem strony internetowej Centrum Kultury i Sportu w Postominie oraz facebookowego fanpage'a.

Dla zwycięzców przygotowano nagrody w postaci GIER PLANSZOWYCH, które z pewnością umilą wszystkim czas spędzany w domu.

Wielkie podziękowania dla sklepu zabawkowego „Piotruś" ze Słupska za atrakcyjne ceny gier na potrzebę Naszych konkursów.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców gminy Postomino.

#ZOSTANWDOMU

gry planszowe nagroy