facebook-ckis
  • świeta 2021

Harmonogram zajęć

HARMONOGRAM ZAJECIA POPOŁUDNIOWE JESIEŃ 2021

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

NAGŁOWEK

    Centrum Kultury i Sportu w Postominie serdecznie zaprasza do udziału w internetowej edycji konkursu Wielkanocnego. Celem projektu jest rozwijanie umiejętności plastycznych inspirowanych zwyczajami i tradycjami Świąt Wielkanocnych. Konkurs skierowany jest do mieszkańców Gminy Postomino.

    Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie STROIKA WIELKANOCNEGO o wysokości i szerokości max do 30 cm (każdy uczestnik zgłosić do konkursu może tylko jedną pracę). Prosimy również o udostępnienie posta o konkursie na swojej osi czasu na portalu społecznościowym facebook.

Prace oceniane będą odrębnie w kategoriach wiekowych:

• do lat 5;
• 6-7 lat;
• 8-9 lat;
• 10-12 lat:
• 13-17 lat:
• dorośli;

      Zdjęcia stroika (min. 1 zdjęcie przedstawiające jego powstawanie oraz min. 1 zdjęcie przedstawiające efekt końcowy. Na każdym z nich obok pracy musi być widoczna wypełniona metryczka z danymi autora oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych i publikację prac - metryczka do pobrania) należy przesłać do 6 kwietnia 2020r. do godz. 8:00 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio w wiadomości na FB.

      Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 kwietnia 2020 r. o godz. 12:00 za pośrednictwem strony internetowej Centrum Kultury i Sportu w Postominie oraz facebookowego fanpage'a.

     Dla zwycięzców przygotowano nagrody w postaci GIER PLANSZOWYCH, które z pewnością umilą wszystkim czas w domu podczas tego trudnego dla Nas wszystkich okresu.

#ZOSTANWDOMU

gry planszowe