facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

DSC 0915

     Święta Wielkanocne coraz bliżej. Co prawda zapowiadają się trochę inne niż zwykle, dlatego aby umilić Wam troszkę czas, przedstawiamy wyniki konkursu na kartkę Wielkanocną oraz na kurczątko/kurę. Jury w składzie Renata Zielonka – Dyrektor Biblioteki Publicznej w Postominie, Paweł Zdrzeniecki – Radny Rady Gminy Postomino, Teresa Rysztak - emerytowany nauczyciel języka polskiego, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Karsinie i Przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Postominie oraz Marek Leśniewski – Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Postominie – oceniło, nagrodziło i wyróżniło następujące prace:

fot. Magdalena Tomaszewska

 

 

KURCZĄTKA I KURY

 

KATEGORIA DO 5 LAT (wpłynęło 9 prac)

NAGRODZENI:

Liliana Lech - ZSS w Korlinie

Tymek Kaczorek - Przedszkole w Jarosławcu

Kaja Gębola - SP w Jarosławcu

Nela Bartosik - Świetlica w Chudaczewie

 

WYRÓŻNIENI:

Nina Bartosik - Świetlica Chudaczewo

Róża Leśniewska - Przedszkole w Jarosławcu

Ania Bojkowska - ZSS w Korlinie

Liliana Kaczorek - Żłobek w Jarosławcu

Artur Leśniewski - Przedszkole w Jarosławcu

 

KATEGORIA 6-7 LAT (wpłynęły 22 prace)

NAGRODZENI:

Mikołaj Luboński - ZSS w Korlinie

Wiktoria Walczak - SP Postomino

 

WYRÓŻNIENI:

Nadia Rąpalska - SP w Postominie

Dorota Łukasik - SP w Staniewicach

Antonina Pęk - SP w Staniewicach

Hanna Młocicka-Rak - SP w Staniewicach

Antonina Werling - ZSS w Korlinie

 

KATEGORIA 8 - 9LAT (wpłynęło 29 prac)

NAGRODZENI:

Tytus Sadowski - ZSS w Korlinie

Zuzanna Skóra - SP w Postominie

Hubert Ruchniak - SP w Postominie

Kaja Zawad a- SP w Jarosławcu

 

WYRÓŻNIENI:

Aleksandra Sztandera - ZSS w Korlinie

Barbara Juszczyk - SP w Pieszczu

Hanna Baltaziuk – SP w Jarosławcu

Lena Rzeczkowska - SP w Jarosławcu

Filip Sówka - ZSS w Korlinie

Hanna Szpudyk - ZSS w Korlinie

Oliwier Kisielewicz - SP w Jarosławcu

Liliana Sikora - SP w Postominie

 

KATEGORIA 10-12 LAT (wpłynęło 20 prac)

NAGRODZENI:

Michalina Matyjek -ZSS w Korlinie

Jakub Surma - SP w Staniewicach

Miłosz Stachowski - ZSS w Korlinie

 

WYRÓŻNIENI:

Iga Bartosik - Świetlica w Chudaczewie

Mikołaj Ansel - ZSS w Korlinie

Amelia Wojtanowska - SP w Jarosławcu

Maria Łukasik - SP w Staniewicach

 

KATEGORIA 13-17 LAT (wpłynęło 5 prac)

NAGRODZENI:

Anna Bartosik - Świetlica w Chudaczewie

Alicja Mikołajczyk

 

WYRÓŻNIENI:

Zuzanna Surma - Naćmierz

Nel Sadowska - ZSS w Korlinie

Oliwia Wojtanowska

 

KATEGORIA DOROŚLI (wpłynęło 5 prac)

NAGRODZENI:

Milena Bartosik

Helena Bogdańska

 

WTRÓŻNIENI:

Ewa Surma

Ilona Krajewska-Matyjek

Krystyna Wieczyńska

 

KARTKI WIELKANOCNE

 

KATEGORIA DO 5 LAT (wpłynęło 22 kartek)

NAGRODZENI:

Liliana Kaczorek - Żłobek w Jarosławcu

Tymek Kaczorek - Przedszkole w Jarosławcu

Maciej Ryba - Oddział Przedszkolny w Pieszczu

 

WYRÓŻNIENI:

Maks Klyta - Oddział Przedszkolny w Jarosławcu

Artur Leśniewski - Przedszkole w Jarosławcu

Kornelia Przybyła - SP w Jarosławcu

Apolina Sadowska -ZSS w Korlinie

Antoni Kołodziej - Oddział Przedszkolny w Pieszczu

 

KATEGORIA 6-7 LAT (wpłynęło 49 prac)

NAGRODZENI:

Natalia Stokowska - SP w Postominie

Damian Łagiewczyk - SP w Postominie

Nikodem Kapuściak - SP w Postominie

 

WYRÓŻNIENI:

Filip Kondras - ZSS w Korlinie

Gabriela Miszczak - SP w Staniewicach

Hanna Bogdańska - SP w Jarosławcu

Hnna Ruchniak - SP w Postominie

Paweł Białowąs - SP w Postominie

Błażej Piaseczny - SP w Postominie

Paweł Plopa – SP w Jarosławcu

Mikołaj Duda - SP w Pieszczu

 

KATEGORIA 8-9 LAT (wpłynęło 36 kartek)

NAGRODZENI:

Wojciech Rynkowski - ZSS w Korlinie

Aleksandra Wigos - SP w Jarosławcu

 

WYRÓŻNIENI:

Karina Wrzesień - SP w Pieszczu

Oskar Rinc - SP w Pieszczu

Dominik Majrowsk i- SP w Pieszczu

Wiktoria Słowikowska

Nikodem Pacak - SP w Pieszczu

Kacper Sówka - SP w Jarosławcu

Dominika Ciesielska - SP w Pieszczu

Kaja Zawada - SP w Jarosławcu

Zuzanna Skóra - SP w Postominie

Kuba Kowalik - SP w Jarosławcu

Filip Sówka - ZSS w Korlinie

Hubert Capar - ZSS w Korlinie

Patryja Zagorodnikow - SP w Staniewicach

 

KATEGORIA 10-12LAT (wpłynęło 18 kartek)

NAGRODZENI:

Mikołaj Ansel - ZSS w Korlinie

Artur Surma - SP w Staniewicach

Oskar Rinc - SP w Pieszczu

 

WYRÓŻNIENI:

Michalina Matyjek - ZSS w Korlinie

Maciej Pieniążek - SP w Pieszczu

Igor Zieliński - SP w Jarosławcu

Paulina Zwolan - SP w Staniewicach

Hania Gastół - SP w Pieszczu

Agata Garlin - ZSS w Korlinie

 

KATEGORIA 13-17 LAT (wpłynęło 5 kartek)

NAGRODZENI:

Adam Zawada - SP w Jarosławcu

Oskar Lech-Szajner - ZSS w Korlinie

WYRÓŻNIENI:

Zuzanna Brzostowska - SP w Postominie

Aleksandra Wójcik - SP w Pieszczu

Roksana Szczepańska

 

KATEGORIA DOROŚLI (wpłynęło 5 kartek)

NAGRODZENI:

Barbara Ansel - ZSS w Korlinie

Ewa Brzostowska – Pieńkowo

 

WYRÓŻNIENI:

Marcin Jaworski - SP w Pieszczu

Ilona Krajewska - Matyjek-ZSS Korlino

Krystyna Wieczyńska - Ronino

Dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy! O nagrodach poinformujemy Was w osobnym poście, także obserwujcie nas uważnie!

DSC 0898

DSC 0906

DSC 0920

DSC 0924

DSC 0903