facebook-ckis

Harmonogram zajęć

marzec 2019

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

1    W dniu 8 sierpnia 2018 roku na plaży przy zejściu nr 2 w Jarosławcu odbyło się Plażowe Budowanie Zamków z Piasku. Już od samego rana na plaży pojawiały się grupy dzieci i młodzieży chcących wziąć udział w zabawie. Na szczęście pogoda dopisała, było pięknie i słonecznie. Zadaniem uczestników było wybudowanie zamku z piasku morskiego oraz surowców znajdujących się na plaży tj. muszelek, glonów, kamieni, patyczków itp.

   Oceniana była oryginalność zamków. W konkursie udział wzięły zarówno dzieci jak i dorośli, w zespołach dwuosobowych.

    Największym powodzeniem zabawa cieszyła się oczywiście wśród dzieci – których było aż 32. W kategorii open – dorośli, bawiło się 8 osób, czyli 4 zespoły. Uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością i talentem. Na wykonanie wspaniałych budowli mieli 1,5 godziny.

    Po przekroczeniu tego czasu do pracy przystąpili jurorzy. Sędziowie oceniali budowle pod względem oryginalności, stopnia trudności oraz walorów artystycznych pracy. Po naradzie zdecydowano jednogłośnie, iż w kategorii OPEN I miejsce przyznają Pani Agnieszce Marczak i Michałowi Borkowskiemu z Gołaszyna. Najtrudniej było ocenić prace dzieci. Jurorzy mieli wielu faworytów. Jednak po burzliwej i zaciętej naradzie I miejsce przyznali Korneli Wójcik i Marii Sieczka z Wrocławia. Za I miejsca zwycięzcy otrzymali Puchary Wójta Gminy Postomino oraz nagrody rzeczowe i dyplomy. Pozostali uczestnicy plażowej zabawy otrzymali dyplomy za udział oraz drobne upominki.

Do zobaczenia za rok!

IMG 20180808 105638

IMG 20180808 121200

IMG 20180808 120855

WIĘCEJ ZDJĘĆ - KLIKNIJ TUTAJ!!!