facebook-ckis
  • Rajd rowerowy

Harmonogram zajęć

harmonogram zajęcia październik

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

III Miejsce Mikołaj C SP 11 7 lat     W dniu 4 czerwca 2018 roku w siedzibie Centrum Kultury i Sportu w Postominie jurorzy w składzie Marek Leśniewski - Dyrektor CKiS , Jadwiga Czerwińska - Artysta Plastyk oraz Maria Lech-Szajner wyłonili laureatów konkursu plastycznego "MOJA RODZINA I JA". W tegorocznym konkursie prace złożyli przedszkolaki z: "Akademii Malucha" w Postominie, oraz Przedszkolaki z Oddziałów Przedszkolnych ze Staniewic, Pieszcza oraz Postomina. Laureaci zostaną nagrodzeni w dniu 5 czerwca br. podczas VIII Festiwalu Twórczości Artystycznej Przedszkolaków. Serdecznie zapraszamy !!!

 

 


Lista laureatów VIII Konkursu Plastycznego współorganizowanego przez Urząd Gminy Postomino, Centrum Kultury i Sportu
oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Postominie.


Nagrodzeni 3 latki:

1.Hania Ruchniak -Akademia Malucha w Postominie, opiekun Malwina Bistryczan
2.Bartosz Kapa- Akademia Malucha w Postominie, opiekun Malwina Bistryczan
3.Weronika Kwiatkowska-Akademia Malucha w Postominie, opiekun Malwina Bistryczan

Wyróżnieni:
1.Natan Gwiazda -Akademia Malucha w Postominie, opiekun Malwina Bistryczan

Nagrodzeni 4 latki:
1.Błażej Piaseczny -Akademia Malucha w Postominie, opiekun Agnieszka Kowal
2.Jakub Kępa-Akademia Malucha w Postominie, opiekun Agnieszka Kowal
3.Marika Ciesielska-Akademia Malucha w Postominie, opiekun Agnieszka Kowal

Wyróżnieni:
1.Laura Czerwonka- Akademia Malucha w Postominie, opiekun Agnieszka Kowal
2.Zuzanna Pańczak-Akademia Malucha w Postominie, opiekun Agnieszka Kowal
3.Nadia Rąpalska-Akademia Malucha w Postominie, opiekun Agnieszka Kowal
4.Damian Łągiewczyk-Akademia Malucha w Postominie, opiekun Agnieszka Kowal

Nagrodzeni 5 latki
1.Karolina Skrzeczkowska-SP Postomino, opiekun Ewelina Jarkiewicz
2.Antoni Ratkowski-SP Postomino, opiekun Lucyna Bartos
3.Patrycja Piołunkowska-SP Postomino, opiekun Ewelina Jarkiewicz

Wyróżnieni:
1.Grzegorz Kwiatkowski-SP Postomino, opiekun Ewelina Jarkiewicz
2.Natalia Wielińska-SP Postomino, opiekun Lucyna Bartos
3.Roksana Lacka -SP Postomino, opiekun Lucyna Bartos
4.Michalina Brzostowska-SP Postomino, opiekun Lucyna Bartos

Nagrodzeni 6 latki
1.Igor Zdrzeniecki -SP Postomino, opiekun Ewelina Jarkiewicz

Wyróżnieni:
1.Oliwia Sikora-SP Staniewice, opiekun Ewelina Myślak
2.Natalia Erwardt-SP Staniewice, opiekun Ewelina Myślak

Nagrodzeni 7 latki
1.Julia Kurz-Oddział przedszkolny "0"a SP Postomino ,opiekun Mariola Bukowska
2.Antoni Bodegwin-Oddział przedszkolny "0"a Postomino ,opiekun Mariola Bukowska
3.Julia Miśkiewicz-Oddział przedszkolny "0"a Postomino, opiekun Mariola Bukowska

Wyróżnieni:
1.Antoni Mielczarek -Oddział przedszkolny "0"a Postomino, opiekun Mariola Bukowska
2.Natalia Sieradzka -Oddział przedszkolny "0"a Postomino ,opiekun Mariola Bukowska
3.Julia Komorowska-Oddział przedszkolny "0"Postomino,opiekun Mariola Bukowska
4.Wiktoria Machelska-Oddział przedszkolny "0"a Postomino, opiekun Mariola Bukowska