facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

harmonogram zajęcia październik

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

ARA 2018 plastyczny 7    Dnia 6 kwietnia 2018 roku w Centrum Kultury i Sportu w Postominie rozstrzygnięto etap gminny konkursu Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Zespołów Plastycznych Dzieci i Młodzieży pt. „Gdy będę dorosły, to zmienię.....". Jury w składzie Renata Zielonka – Dyrektor Biblioteki Publiczna w Postominie, Danuta Rąpalska – Radna Gminy Postomino dokonała oceny pod względem plastycznym oraz zgodności z tematyką prac konkursowych i ustaliła następujące wyniki:

 

 

 

 

W kategorii 6 – 9 lat - złożono 29 prac

Nagrodzone prace:

I miejsce – Zuzanna Dydyna - Szkoła Podstawowa w Jarosławcu op. Roża Tama
II miejsce – Michał Staszak – Szkoła Podstawowa w Postominie op. E. Kulczak - Leśniewska
III miejsce – Joanna Zielonka – Świetlica Środowiskowa w Pieszcz op. K. Gąsiorowska
IV miejsce – Aleksander Sikora - Szkoła Podstawowa w Postominie op. K. Gąsiorowska
V miejsce - Żaneta Sieradzka – Szkoła Podstawowa w Postominie op. K. Gąsiorowska

Wyróżnione prace:

  • Alan Pszon – Szkoła Podstawowa w Postominie op. E. Kulczak-Leśniewska
  • Marietta Pawelec – Świetlica Środowiskowa w Pieszcz op. K. Gąsiorowska
  • Zuzanna Przybył – Zespół Szkół w Postominie op. K. Gąsiorowska

Kategoria 10 – 12 lat – złożono 7 prac

Nagrodzone prace:

I miejsce - Amelia Szymańska – Zespół Szkół w Korlinie op. B. Kwiatek
II miejsce – Anna Pakos – Świetlica Środowiskowa w Pieszcz op. K. Gąsiorowska
III miejsce – Aleksandra Wojciechowska – Św. Środowiskowa w Pieszcz op. K. Gąsiorowska

Kategoria 13 – 15 lat - złożono 6 prac

Nagrodzone prace:

I miejsce – Karolina Piołunkowska – Pracownia Sztuk Pięknych GAMMA op. J. Czerwińska
II miejsce – Otylia Gawlikowska – Zespół Szkół Społecznych w Korlinie op. B. Kwiatek
III miejsce – Łukasz Capar –Zespół Szkół Społecznych w Korlinie op. B. Kwiatek

Wyróżniono prace

  • Aleksandra Ciechanowska - Pracownia Sztuk Pięknych GAMMA op. J. Czerwińska

Kategoria 16 – 19 lat – złożono 2 pracę

I miejsce - Zofia Kaśków - Pracownia Sztuk Pięknych GAMMA op. J. Czerwińska
II miejsce – Kacper Lech-Szajner - Zespół Szkół Społecznych w Korlinie op. B. Kwiatek

     Do etapu powiatowego przesłane zostaną wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace. Wręczenie nagród i wystawa po konkursowa odbędzie się w sobotę 7 kwietnia br. o godz. 10.30 w Sali Sportowej w Szkole Podstawowej w Postominie podczas Prezentacji ARA. Zapraszamy.

 

ARA 2018 plastyczny 1

 

ARA 2018 plastyczny 2

 

ARA 2018 plastyczny 3

 

ARA 2018 plastyczny 4

 

ARA 2018 plastyczny 7

 

ARA 2018 plastyczny 9

ARA 2018 plastyczny 10