facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

harmonogram zajęcia październik

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Współzawodnictwo 2017 podsumowanie     W środę 7 lutego br. podczas sesji Rady Gminy Postomino przeprowadzono dekorację wręczenia nagród za udział w XX Współzawodnictwie Sportowo-Rekreacyjnym Sołectw Gminy Postomino. Miejscowości z Naszej Gminy rywalizowały w 7 turniejach: Tenis Stołowy, Usportowione Dwa Ognie Kobiet, Bieg na dystansie 2000 m, Piłka Nożna, Lekkoatletyka, Warcaby Stupolowe, Siatkówka. Warunkiem sklasyfikowania był udział w minimum 3 turniejach. Wymagania te spełniło 12 sołectw.

 

 

 

Wójt Gminy Postomino Janusz Bojkowski wraz z Dyrektorem Centrum Kultury i Sportu w Postominie Markiem Leśniewskich dokonali wręczenia certyfikatów i nagród.

Nagrodami finansowymi narodzono pierwsze sześć sołectw.

I - Postomino

II - Wilkowice

III - Pieszcz

IV - Złakowo

V - Naćmierz

VI - Nosalin

 

PEŁNA WYNIKI - XX WSPÓŁZAWODNICTWO SOŁECTW GMINY POSTOMINO

     Wyróżniono również najaktywniejszych samorządowców, którzy byli najbardziej zaangażowani w konstruowaniu reprezentacji swoich sołectw, a byli nimi: Marek Domżałowicz, Daniel Pakos, Agnieszka Stożek-Kowalska, Emilia Rzeczkowska. Gratulujemy wszystkim reprezentacjom. Pamiętajcie, że nie zawsze wyniki są najważniejsze. Wspólna rywalizacja na rzecz własnej miejscowości oraz integracja to główny cel współzawodnictwa. Można to nazwać „małym patriotyzmem", który jest niezbędny do rozwoju i promocji Naszych sołectw.

      Już dziś zapraszamy do udziału w XXI edycji Współzawodnictwa Sportowo-Rekreacyjnego Sołectw Gminy Postomino. Pierwszy Turniej Tenisa Stołowego zaplanowano na 18 marca br. w Pieszczu.

Współzawodnictwo 2017 podsumowanie

A.Pawłowski