facebook-ckis

DSCN3206 Large     W dniu 1 czerwca 2017 roku w siedzibie Centrum Kultury i Sportu w Postominie jurorzy w składzie Marek Leśniewski Dyrektor CKiS, Renata Zielonka – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Postominie oraz Jadwiga Czerwińska – Artysta Plastyk w asyście Marii Lech-Szajner wyłonili laureatów konkursu plastycznego „MOJA RODZINA I JA". W tegorocznym konkursie prace złożyli przedszkolaki z: „Akademii Malucha" w Postominie, Zespołu Szkół w Postominie, Zespołu Szkół w Jarosławcu, Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie.

 

 

 

   Laureaci zostaną nagrodzeni w dniu 6 czerwca br. podczas VII Festiwalu Twórczości Artystycznej Przedszkolaków. Serdecznie zapraszamy!!!

Lista laureatów VII Konkursu Plastycznego współorganizowanego przez Urząd Gminy Postomino, Centrum Kultury i Sportu oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Postominie.

Nagrodzeni 3 latki

Kuba Kowalik – Przedszkole w Jarosławcu

Iga Nieradka – Akademia Malucha w Postominie

Wyróżnieni

Lena Rzeczkowska – Przedszkole w Jarosławcu

Natalia Mystkowska – Przedszkole w Jarosławcu

Paweł Twarowski – Akademia Malucha w Postominie

Aleksander Cichy – Akademia Malucha w Postominie

 

Nagrodzeni 4 latki

Igor Zdrzeniecki – Akademia Malucha w Postominie

Wyróżnienia

Maja Górnik – Akademia Malucha w Postominie

Roksana Lacka – Akademia Malucha w Postominie

Patryk Wieliński – Akademia Malucha w Postominie

Patrycja Piołunkowska – Akademia Malucha w Postominie

Miłosz Piaseczny – Akademia Malucha w Postominie

Marysia Twarowska – Akademia Malucha w Postominie

 

Nagrodzeni 5 latki

Aleksandra Plytta – Zespół Szkół w Postominie

Michalina Wielińska – Zespół Szkół w Postominie

Błażej Mystkowski - - Przedszkole w Jarosławcu

Wyróżnieni

Wiktoria Machelska – Zespół Szkół w Postominie

Natalia Sieradzka – Zespół Szkól w Postominie

 

Nagrodzeni 6 latki

Jakub Oleksy – Zespól Szkół w Jarosławcu

Juliusz Wasylew – Zespół Szkół w Jarosławcu

Wyróżnieni

Klaudia Banasik – Zespól Szkół w Jarosławcu

Julia Krych – Zespół Szkół w Jarosławcu

Amelia Wojtanowska – Zespól Szkól w Jarosławcu

Wiktoria Pasternak – Zespól Szkól w Postominie

      Dodatkowo wyróżnienie otrzymała praca wykonana przez zespół Przedszkolaków z Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie wykonana przez : Mikołaja Ansel, Karola Andrik, Hanię Bogdańską, Nikodema Ciesielskiego, Alana Gawlikowskiego, Hanię Kujawa, Kacpra Lass, Mikołaja Lichacy, Dianę Piaszczyńską, Pawła Plopę, Jakuba Staś, Amelię Szlaużys, Hanię Szpudyk, Błażeja Banasik, Oliwiera Żuraw, Wiktorię Lichacy, Oliwiera Lass i Elizę Waszkiewicz.

DSCN3201 Large

 

DSCN3202 Large

 

DSCN3203 Large

 

DSCN3204 Large

 

DSCN3205 Large

 

DSCN3206 Large