facebook-ckis
  • Cleo
  • cleo i kabareton

P1340158 Large     W sobotę 27 maja br. na stadionie sportowym im. Zbigniewa Galka w Postominie odbył się VIII Postomiński Test Coopera pn. "Sprawdź Siebie" oraz VI Mistrzostwa Gminy Postomino w Biegu Tyłem. O godzinie 14.00 na stadionie pojawiła się młodzież szkolna oraz dorośli biegacze, m.in. zawodnicy z Klubu Biegacza Bryza Postomino, pracownicy Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego w Postominie dla których przygotowano dodatkową klasyfikację, morsy, weterani 50+, Jak również samorządowcy. Łącznie w teście udział wzięło 97 uczestników, którzy po dodaniu wszystkich wyników przebiegli łącznie aż 189 km i 464 metry!!!

 

 

 

Wyniki VIII Postomińskiego Testu Coopera:

Dziewczęta Szkoła Podstawowa:

1. Zdybał Amelia - 2080 m
2. Żukowska Zuzanna - 2063 m
3. Wojciechowska Aleksandra - 2015m

Chłopcy Szkoła Podstawowa:

1. Łomża Mateusz - 2667m
2. Szlawski Patryk - 2342m
3. Syczewski Kamil - 2296m

Dziewczęta Gimnazjum:

1. Łomża Alicja - 2550m
2. Pawłowska Patrycja - 2360m
3. Kenig Agnieszka - 2359m

Chłopcy Gimnazjum:

1. Wojciechowski Cezary - 2860m
2. Pakos Szymon - 2825m
3. Wojciechowski Mateusz - 2809m

Kategoria (Radni, Sołtysi, Urzędnicy) Mężczyźni:

1. Pawłowski Adrian (Sołtys Sołectwa Nosalin)- 2713m

Kategoria Morsy kobiety:

1. Kulczyk Katarzyna - 2620m
2. Konkel Joanna - 2464m
3. Wachholz Beata - 2241m

Kategoria Morsy mężczyźni:

1. Antosik Grzegorz - 3.362m
2. Januszewski Maciej - 3.253m
3. Wielgat Łukasz - 2930 m

Kategoria Pracownicy GPK w Postominie:

1. Wielgat Judyta - 2.046m

Kategoria Mężczyźni 50+:

1. Telesiewicz Henryk - 2782 m
2. Oszmiański Stanisław - 2733 m
3. Chudy Henryk - 2704 m

Kategoria OPEN Kobiet

1. Kurkul Alicja - 2.667m
2. Kulczyk Katarzyna - 2.620m
3. Antosik Grażyna - 2508 m
4. Konkel Joanna - 2.464m
5. Brzostowska Ewa - 2.276m
6. Wachholz Beata - 2.241m

Kategoria OPEN Mężczyzn

1. Leśniewski Konrad - 3.684m

2. Szopiński Tomasz - 3.445m
3. Kurkul Przemek- 3.439m
4. Kurkul Jan - 3.371m
5. Antosik Grzegorz - 3.362m
6. Januszewski Maciej - 3.253m

PEŁNE WYNIKI - VIII POSTOMIŃSKIEGO TESTU COOPERA - WSZYSCY

 

ZDJĘCIA - TEST COOPERA - KLIKNIJ TUTAJ!!!

 

P1340226 Large

        Od godziny 16.30 wszyscy obecni mogli również sprawdzić się w biegu tyłem na dystansach 100m, 200m, 400m oraz 1 Mili Morskiej. Poniżej przedstawiamy najlepszych na każdym dystansie:

Wyniki VI Mistrzostw Gminy Postomino w Biegu Tyłem:

100m kobiet
1 miejsce - Łomża Alicja - 23:50
2 miejsce - Wielgat Judyta - 26:32
3 miejsce - Antosik Grażyna - 27:71

100m mężczyzn
1 miejsce - Ciesielski Dawid - 16:89
2 miejsce - Wielgat Łukasz - 17:89
3 miejsce - Szopiński Tomasz - 19:22

200m samorządowy kobiet:
1 miejsce - Lech-Szajner Maria (Sołtys Sołectwa Wszędzień)

200m samorządowy mężczyzn:
1 miejsce - Pawłowski Adrian (Sołtys Sołectwa Nosalin)

400m kobiet:
1 miejsce - Antosik Grażyna - 2:13:05
2 miejsce - Kulczyk Katarzyna - 2:24:41
3 miejsce - Wielgat Judyta - 2:41:81

400m mężczyzn:
1 miejsce - Ciesielski Dawid - 1:35:65
2 miejsce - Szopiński Tomasz - 1:37:50
3 miejsce - Januszewski Maciej - 1:38:50

Mila Morska kobiet:
1 miejsce - Antosik Grażyna- 13:14:42
2 miejsce - Kulczyk Katarzyna - 13:40:01
3 miejsce - Kenig Agnieszka - 16:15:22

Mila Morska mężczyzn:
1 miejsce - Januszewski Maciej - 10:38:77
2 miejsce - Ciesielski Dawid - 12:29:99
3 miejsce - Wielgat Łukasz - 15:03:64

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy osiągniętych wyników oraz zapraszamy na kolejne imprezy sportowe organizowane przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

 

ZDJĘCIA - VI MISTRZOSTWA GMINY W BIEGU TYŁEM 2017 - KLIKNIJ TUTAJ!!!

 

P1340241 Large