facebook-ckis
  • świeta 2021

Harmonogram zajęć

HARMONOGRAM ZAJECIA POPOŁUDNIOWE JESIEŃ 2021

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Konkurs 2021 karta i bombka        W dniu 15 grudnia 2021r. komisja oceniła i wyłoniła laureatów konkursu. W tym roku wpłynęły 162 kartki świąteczne oraz 62 bombki.

Poniżej lista nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie z podziałem na kategorie wiekowe.

 

 

 

KARTKA BOŻONARODZENIOWA

KAT. DO LAT 5

Nagrodzeni:
Lena Kleban – Przedszkole w Jarosławcu

Maksymilian Zięba - Przedszkole w Jarosławcu

Bartosz Wardęga - Przedszkole w Jarosławcu

 

Wyróżnieni:
Liliana Lech – Przedszkole w Korlinie

Oliwia Rój – Przedszkole w Postominie

Jan Hope - Przedszkole w Jarosławcu

Nikodem Berezowski - Przedszkole w Jarosławcu

Róża Leśniewska – świetlica Wszędzień

Marcelina Chruszcz - Przedszkole w Jarosławcu

Lijen Karpała – Przedszkole w Postominie

Miłosz Borek - Przedszkole w Jarosławcu

 

KAT. 6 – 9 LAT

Nagrodzeni:
Franciszek Tama – SP Jarosławiec

Wyróżnieni:
Miłosz Walotka – SP Postomino

Oliwia Sikora – świetlica Wilkowice

Oliwier Żuraw – SP Jarosławiec

Filip Białowąs – SP Postomino

Lena Kądziołka – SP Jarosławiec

Kaja Zawada – SP Jarosławiec

Aleksander Chmielewski – SP Pieszcz

Karolina Auch – SP Pieszcz

Władysław Michoń – SP Postomino

Michalina Januszyk – SP Postomino

Zofia Kościuk – SP Postomino

Jan Maroszek – SP Postomino

 

KAT. 10 – 12 LAT

Nagrodzeni:
Antonina Mielczarek – SP Postomino

Jakub Surma – SP Staniewice

 

Wyróżnieni:

Błażej Kowal – świetlica Pałowo

Aleksandra Plytta – SP Postomino

Wiktoria Pasternak – SP Postomino

Maciej Pieniążek – SP Pieszcz

Nikola Lawrynowicz – świetlica Pieńkowo

 

KAT. 13 – 15 LAT

Nagrodzeni:
Maja Mielczarek – SP Postomino

Oliwia Wiewiórska – świetlica Wilkowice

 

Wyróżnieni:
Wiktoria Ciołak – świetlica Wilkowice

Karolina Jabłońska – świetlica Wszędzień

 

KAT. POW. 15 LAT

Nagrodzeni:
Marzena Plytta - Marszewo

Wyróżnieni:
Alicja Fischer – świetlica Wszędzień

 

BOMBKI

KAT. DO LAT 5

Nagrodzeni:
Róża Leśniewska – świetlica Wszędzień

Wyróżnieni:
Noelia Kowal – świetlica Pałowo

Adrianna Sekulska – świetlica Pałowo

 

KAT. 6 – 9 LAT

Nagrodzeni:
Natalia Stokowska – SP Postomino

Wyróżnieni:
Karol Konopka – SP Postomino

Igor Rąpalski – SP Postomino

Anna Kowal - świetlica Pałowo

Zuzanna Skóra – SP Postomino

Jakub Staś – świetlica Wszędzień

Artur Leśniewski – świetlica Wszędzień

Kacper Paź – SP Postomino

Tomasz Zwolan – SP Staniewice

Fabian Szkolaski – SP Postomino

Mariola Gerszewska – świetlica Pieńkowo

 

KAT. 10 – 12 LAT

Nagrodzeni:
Artur Surma – SP Staniewice

Nikola Lawrynowicz – świetlica Pieńkowo

 

Wyróżnieni:
Paulina Zwolan – SP Staniewice

Aleksandra Plytta – Marszewo
Wiktoria Pasternak – SP w Postominie

Jakub Surma – SP Staniewice

Maria Pieniążek – SP Pieszcz

 

KAT. 13 – 15 LAT

Nagrodzeni:
Maja Mielczarek – SP Postomino

Wyróżnieni:
Weronika Zielonka – świetlica Pieńkowo

Weronika Gadoś – świetlica Wszędzień

Karolina Jabłońska – świetlica Wszędzień

 

KAT. POW. 15 LAT

Nagrodzeni:
Alicja Zwolan – Wilkowice

Marzena Plytta – Marszewo

 

Wyróżnieni:
Ewa Brzostowska – Pieńkowo

Alicja Fischer – świetlica Wszędzień

Serdecznie gratulujemy!!!!

O nagrodach i sposobie ich odbioru poinformujemy na FB. Obserwujcie nas uważnie !!

Konkurs 2021 karta i bombka 2

 

Konkurs 2021 karta i bombka