facebook-ckis

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

nagłówek test coopera2

     Centrum Kultury i Sportu w Postominie, serdecznie zaprasza w dniu 25 maja 2019 r. (sobota) na sportowe imprezy, które zorganizowane zostaną na stadionie sportowym im. Zbigniewa Galka w Postominie. O godz. 12.00 rozpocznie się X Postomiński Test Coopera „Sprawdź Siebie Samego". Test Coopera polega na przebiegnięciu jak najdłuższego dystansu w czasie 12 minut. Na podstawie przebiegniętego dystansu za pomogą specjalnych tabel oceniana jest nasza kondycja.

    Serie z udziałem młodzieży szkół podstawowych rozegrane zostaną od godziny 12.00. Od godz. 13.00 rozpoczną się serie otwarte, gdzie pobiegną członkowie klubów Biegacza: z Postomina, Ustki , Darłowa , Sławna, Korzybia, Słupska, Koszalina.

    Następnie wystartują serie w których pobiegną samorządowcy, radni, sołtysi, urzędnicy. Dla zwycięzcy puchar ufundował Przewodniczący Rady Gminy, natomiast nagrody Park Wodny JAN w Darłówku.

   W ostatniej serii wystartują „Weterani 50+" czyli wszystkie osoby, które ukończyły 50 rok życia. Dla nich puchar ufundował Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Postominie, a nagrody podobnie jak u samorządowców Park Wodny JAN w Darłówku.

    Tegoroczną nowością będzie rywalizacja sołectw o Puchar Wójta Gminy Postomino. Każde sołectwo może zgłosić drużyna składającą się z 3 osób w tym minimum 1 kobiety. Łączny przebiegnięty dystans decyduje o zajętym miejscu. Dla 3 najlepszych sołectw przygotowano nagrody pieniężnę w wysokości 300zł (I miejsce) 200zł (II miejsce) 100zł (III miejsce).

Program minutowy:
• godz. 11.30 - zapisy.
• godz. 12.00 - Test Coopera – młodzież szkolna.
• godz. 12.45 - dekoracja zwycięzców w części młodzieżowej, wręczenie certyfikatów i nagród.
• godz. 13.00 - Test Coopera, bieg otwarty seria I
• Godz. 13.15 - Test Coopera, bieg otwarty seria II
• Godz. 13.30 - Test Coopera, bieg samorządowców/radni, sołtysi, urzędnicy/.
• Godz. 13.45 - Test Coopera, Weterani 50+
• Godz. 14.00 - dekoracja zwycięzców, wręczenie certyfikatów i nagród

Wszyscy, którzy ukończą X Postomiński Test Coopera „Sprawdź siebie samego" otrzymają imienny Certyfikat ze swoim wynikiem oraz napój OSHEE.

REGULAMIN - X Postomiński Test Coopera "Sprawdź Siebie Samego"

     nagłówek tyłem2

     O godz. 14.30 rozegrane zostaną VIII Mistrzostwa Gminy Postomino w Biegu Tyłem w kategoriach kobiet i mężczyzn na dystansach: 200m, 400m i 1mili morskiej(1852m). Zawodnicy zobowiązani są na całej długości dystansu poruszać się tyłem (tzn. palce ich stóp muszą być skierowane w kierunku odwrotnym niż kierunek biegu). Istnieje możliwość biegu w kolcach. Dystans biegu na dystansach 200m rozegrany będzie dla samorządowców. W biegach 200m, 400m, zawodnicy biegają po swoich torach. Najlepszych trzech zawodników w każdym z biegów otrzyma medal, dyplom, upominki i tytuł Mistrza Gminy Postomino na 2019 r.