facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Grudzień 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

P1210259 Large       W dniu 9 czerwca 2015 roku w siedzibie Centrum Kultury i Sportu w Postominie jurorzy w składzie Marek Leśniewski - Dyrektor CKiS, Małgorzata Banasik - artysta i Justyna Żabka w asyście Marii Lech-Szajner wyłonili laureatów konkursu plastycznego „MOJA RODZINA I JA". W tegorocznym konkursie złożono niewielką liczbę prac: Zespół Szkól Społecznych w Korlinie wraz z przedszkolem 20 prac, Przedszkole „Akademia Malucha" w Postominie 19 prac, „PSP GAMMA" przy CKiS w Postominie 8 prac, Szkoła Podstawowa w Staniewicach 7 prac, Szkoła Podstawowa w Postominie 5 prac, Szkoła Podstawowa w Pieszczu 3 prace, Świetlica Wiejska w Nosalinie 2 prace, Szkoła Podstawowa w Jarosławcu 1 praca. Laureaci zostaną nagrodzeni w dniu 12 czerwca br. podczas V Festiwalu Twórczości Artystycznej Przedszkolaków. Serdecznie zapraszamy. Lista laureatów poniżej.

Lista laureatów V Konkursu Plastycznego współorganizowanego przez Urząd Gminy Postomino, Centrum Kultury i Sportu oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Postominie:


Nagrodzeni 3 Latki:
Igor Zdrzeniecki - z Postomina, Opiekun A. Zdrzeniecka
Nicola Glińska - Akademia Malucha Postomino, Opiekun E. Kwiatkowska
Wyróżnieni
Filip Mielczarek - PSP Gama Postomino, Opiekun J. Czerwińska
Roksana Lacka - PSP Gama Postomino, Opiekun J. Czerwińska
Lena Banasiak - Akademia Malucha Postomino, Opiekun E. Kwiatkowska

Nagrodzeni 4 Latki
Piotr Pomierski - Akademia Malucha Postomino, Opiekun E. Kwiatkowska
Eliza Justyńska - PSP Gama CKiS, Opiekun J. Czerwińska
Wyróżnieni
Karina Wrzesień - Radosny Przedszkolak Pieszcz, Opiekun K. Pituła
Zuzanna Przybył - Akademia Malucha, Opiekun A. Kowal
Julia Osowska - Akademia Malucha, Opiekun A. Kowal
Michalina Bojkowska - Akademia Malucha, Opiekun A. Kowal
Gabriela Kwiatkowska - Akademia Malucha, Opiekun A. Kowal

Wyróżnienie dla całej grupy przedszkolaków „MALI ODKRYWCY" z Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie

Nagrodzeni 5 Latki
Hanna Gastół - Radosny Przedszkolak Pieszcz, Opiekun K. Pituła
Wyróżnieni
Gabriela Kacprzak - PSP Gama Postomino, Opiekun J. Czerwińska
Laura Lisek - Radosny Przedszkolak Pieszcz, Opiekun K. Pituła
Weronika Kowalska - ZS Jarosławiec, Opiekun A. Kasza
Artur Surma - Świetlica Nosalin, Opiekun M. Wachholz
Jakub Surma - Świetlica Nosalin, Opiekun M. Wachholz
Jakub Rychel - PSP Gama Postomino, Opiekun J. Czerwińska

Nagrodzeni 6 Latki
Alicja Ciechanowska - SP Postomino, Opiekun H. Matuszczak
Wyróżnieni
Michał Sówka - ZSS Korlino, Opiekun B. Kwiatek
Maja Wójcik - SP Staniewice, Opiekun M. Mrowińska
Anna Dudka - SP Staniewice, Opiekun M. Mrowińska
Igor Piorunkowski - ZSS Korlino, Opiekun B. Kwiatek
Anna Taraska - ZSS Korlino, Opiekun B. Kwiatek
Olga Czarniak - ZSS Korlino, Opiekun B. Kwiatek
Samanta Pasternak - ZSS Korlino, Opiekun B. Kwiatek
Borys Madrak - ZS Postomino H. Matuszczak

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych konkursach.