facebook-ckis

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

DSC01299 Large      Centrum Kultury i Sportu w Postominie przedstawia wyniki konkursu na Najpiękniejszą Kartkę i Ozdobę Wielkanocną. Dzieci, młodzież oraz dorośli do konkursu zgłosili bardzo dużo ciekawych prac. Oceny tych prac dokonała komisja w składzie: Marzanna Kołodziej - Sekretarz Urzędu Gminy Postomino, Renata Zielonka - Dyrektor Biblioteki Gminnej oraz Marek Leśniewski - Dyrektor CKiS. Poniżej przedstawiamy laureatów z podziałem na kategorie wiekowe:

 

 

 

 

 

 

KARTKI WIELKANOCNE:

KATEGORIA do 6 lat:

Nagrodzeni:
1 - Tomasz Sobczak – Pracownia GAMMA
2 - Filip Mielczarek – Pracownia GAMMA
3 - Igor Zdrzeniecki
4 - Anna Zdrzeniecka

Wyróżnieni:
1 - Monika Kitaszewska - Masłowice

KATEGORIA 6-10 lat

Nagrodzeni:
1 - Maja Rojek – ZSS Korlino
2 - Daria Pasternak – Św. Środowiskowa Pieszcz
3 - Andżelika Lacka – Pracownia GAMMA
4 - Dominik Laska – ZS Postomino
5 - Michał Kurek – ZS Postomino
6 - Mateusz Kopera – Karsino
7 - Bartosz Pakos – ZS Pieszcz

Wyróżnieni:
1 - Zuzanna Błaszczyk – ZS Postomino
2 - Zuzanna Surma – Pracownia GAMMA
3 - Martyna Serafin – Naćmierz
4 - Adam Majbroda – ZS Postomino
5 - Hubert Rzeczkowski – Dzierżęcin
6 - Szymon Andrik – Rusinowo
7 - Jowita Chrobak – Dzierżęcin
8 - Kasia Ordak – Rusinowo
9 - Michał Wieczyński – Masłowice
10 - Aleksandra Dankowska – ZS Postomino
11 - Oskar Lech-Szajner – Wszedzień
12 - Łukasz Capar - Św. Środowiskowa Królewo
13 - Aleksnadra Zębacka – ZS Postomino
14 - Ania Dopierała - Chudaczewo

KATEGORIA 11-12 lat

Nagrodzeni:
1 - Szymon Bąbka – Rusinowo
2 - Julia Dankowska – Pracownia GAMMA
3 - Daria Garlin – Karsino

Wyróżnieni:
1 - Kornelia Chocianowska – Masłowice
2 - Anastazja Michalska – Pracownia GAMMA
3 - Karolina Rosołowska – Pałówko
4 - Anna Gołojuch – SP Staniewice
5 - Gabriela Zwolan - SP Staniewice
6 - Michał Banasik – Wszędzień
7 - Kamil Syczewski – Rusinowo
8 - Klaudia Majbroda – Św. Środowiskowa Pieszcz

KATEGORIA 13-15 lat

Nagrodzeni:
1 - Patrycja Pawłowska – Nosalin
2 - Paulina Kaczorowicz – Pracownia GAMMA
3 - Daria Szwiec – ZS Pieszcz

Wyróżnieni:
1 - Remik Kurek – Chudaczewo
2 - Aleksandra Surma – Nosalin
3 - Weronika Sałata – Wilkowice
4 - Martyna Radzikowska – ZSS Korlino

KATEGORIA pow. 16 lat

Nagrodzeni:
1 - Krystyna Wieczyńska – Masłowice
2 - Zofia Wiellgat – Pracownia GAMMA
3 - Bogumił Olszak – Pracownia GAMMA

Wyróżnieni:
1 - Laura Bąk – Pałówko

OZDOBY WIELKANOCNE

KATEGORIA do lat 6

Nagrodzeni:
1 - Monika Kitaszewska - Masłowice
2 - Julia Krych - Nacmierz

Wyróżnieni:
1 - Patrycja Belziuk – Św. Środowiskowa Korlino

KATEGORIA 6-10 lat

Nagrodzeni:
1 - Aleksandra Zębacka – ZS Postomino
2 - Michał Wieczyński – Masłowice


Wyróżnieni:
1 - Adam Majbroda – ZS Postomino
2 - Ewelina Kowalska – ZS Postomino
3 - Patrycja Grzebielucha – Masłowice
4 - Bartek Grzebielucha – Masłowice
5 - Julia Milewska – Karsino
6 - Kacper Wójcik – ZS Postomino
7 - Milena Pakos – Wilkowice
8 - Kacper Dziewięcki – ZS Postomino
9 - Patrycja Skrzeczkowska - Św. Środowiskowa Korlino
10 - Igor Borowicz – ZSS Korlino
11 - Zuzanna Żukowska - ZSS Korlino

KATEGORIA 11-12 lat

Nagrodzeni:
1 - Patrycja Stopa – Kanin
2 - Wiktoria Grzebielucha – Masłowice
3 - Kacper Lech-Szajner – Wszędzień
4 - Patryk Wieczyński – Masłowice
5 - Patrycja Kamińska – ZSS Korlino

Wyróżnieni:
1 - Kamil Syczewski – Rusinowo
2 - Kornelia Chocianowska – Masłowice
3 - Julia Czarnowska
4 - Patrycja Banasik - Wszędzień
5 - Karolina Wisowaty - Św. Środowiskowa Korlino

KATEGORIA 13-15 lat

Nagrodzeni:
1 - Emil Sil - Św. Środowiskowa Pieszcz
2 - Jakub Kuberski - Wilkowice
3 - Magdalena Żołopa - ZSS Korlino
4 - Daniel Wisowaty - ZSS Korlino
5 - Patrycja Pawłowska - Nosalin

Wyróżnieni:
1 - Mateusz Bożewski - Rusinowo
2 - Weronika Wilgos - ZSS Korlino

KATEGORIA pow. 16 lat

Nagrodzeni:
1 - Krystyna Wieczyńska – Chudaczewo
2 - Wanda Morawiec – Rusinowo
3 - Bogumił Olszoch - Pracownia GAMMA

Wyróżnieni:
1 - Ewelina Rakowska – Pracownia GAMMA

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy oraz zapraszamy do kolejnych konkursów organizowanych przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie.